Heureka fb

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Kamenné prodejny Different.cz

Oteviraci doba Different.cz

Different.cz {Rooseveltka} - Rooseveltova 9, Plzeň

Značky: Desigual, ConverseMelissa, Santoro London, Disaster Designs, Ops!Objects a další

Tento ráj originálních světových značek  sídlí v Rooseveltově ulici v Plzni už od roku 2008. V roce 2013 jsme obchod přestěhovali do větších prostor o pár domů blíže k náměstí a rovnou vytvořili nový design. Desigual v Plzni určitě neseženete v příjemnějším obchodě s příjemnější obsluhou. A navíc jsme plzeňskými patrioty, a tak nákupem u nás podpoříte firmu ze svého města. A přesně proto budeme stále dělat vše pro vaši úplnou spokojenost. Úsměv na vaší tváři je náš cíl ;)

Telefon do obchodu: 776 300 503
Otevírací doba:
Po-Pá 10:00 - 18:00
So       09:00 - 13:00


Plzen Desigual
Luxusni boty Melissa PlzenDifferent.cz {Smetanka} - Bedřicha Smetany 3, Plzeň

Značky: O bagScotch&Soda, Culito from Spain, DOCA, ZAXYMel, Toms

Tento luxusní butik jsme otevřeli v září roku 2015, protože jsme se prostě už do Rooseveltky nevešli. Stále pro vás po světě hledáme originální módní a designové značky, a tak jsme je chtěli v Plzni odprezentovat i v krásném kamenném butiku. Smetanka je velmi frekventovaná ulice v Plzni a čeká vás zde fajn obsluha a mnoho nádherných kousků. Značky jako Scotch&Soda, Culito, Doca nebo ZAXY v Plzni jentak nekoupíte. Ale u nás je dostanete na zlatém podnose ;) Zastavte se a určitě neuděláte chybu ;)
Těšíme se na vás!

Telefon do obchodu: 773 003 448
Otevírací doba: 
Po-Pá      10:00 - 18:00
So            09:00 - 13:00


Scotch and Soda Plzeň
Desigual Plzeň


Pokud nejste z Plzně, ale chystáte se k nám na výlet, tak se určitě zastavte. Nebudete litovat ;) A pokud se k nám nedostanete, tak všechny tyhle kousky a ještě mnohem více najdete skladem na vašem oblíbeném e-shopu www.different.cz. Tak si pár krásných módních kousků objednejte z pohodlí domova a my vám je s láskou a péčí doručíme ;) A vám pak zbývá se už jen usmát radostí. Protože to je náš cíl ;)

Děkujeme, že jste už od roku 2008 s námi. Buďte different!