Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Zůstaňte doma, stylově

  05. 11. 2020      Ze světa módy

"Zůstaňte doma" slýcháváme v poslední době docela často, nemyslíte? Někteří z nás vítají více času tráveného s rodinou v pohodlí domova, jiní se možná cítí tak trochu uvěznění. My Differenťáci jsme se ale rozhodli hledat radosti i v maličkostech a ty chvíle trávené doma si zase o něco víc zpříjemnit.

Už jste viděli třeba nové heboučké deky Hip? Do těch my se rádi zavrtáme při sledování filmu nebo obyčejném lenošení. Najdete k nim i stylové polštářky  nebo dokonce povlečení do ložnice ve stejném designu. Pak ale vysoké riziko, že to u vás doma bude tak krásné, že se vám ven ani chtít nebude. 

K domácí pohodě rozhodně nesmí chybět svíčky! Plápolající plamínek uklidňuje a vůně značky Woodwick navodí dokonalou atmosféru. Jejich knoty navíc praskají jako oheň v krbu, což je pomyslná třešnička na dortu toho pravého relaxu. 

Dáte si rádi šálek kávy nebo čaje? Vychutnejte si jej z roztomilých hrnků Anekke. Jejich designy vás dovedou ke hvězdám. 

Nezapomínejte ani na sebe, tedy na to, co máte na sobě. I doma totiž můžete zvolit pohodlný, ale stále trendy domácí outfit, ve které se vám bude doma dobře odpočívat, cvičit, pracovat i třeba péct nějakou lahůdku pro vaše blízké ;-) 

Už se vidíte doma? My ano a rádi. Užijme si to společně s different maličkostmi, které nás všechny  těší. 

Home sweet home

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace