Extra sleva 10 % s kódem EXTRA10 na vše!Končí za 50 hodin 32 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Zpátky do lavic. Se super výbavou!

  21. 08. 2020      Ze světa módy

Letní počasí nás sice ještě neopouští, letní prázdniny nám však ale za chvíli dají a za pár dní děti usednou zpět do školních lavic. Čím jim tuto povinnost zpříjemnit? Super výbavou za super ceny!

Co by jim chybět nemělo? A nebylo by super sladit jim všechny ty potřebnosti do jednoho designu tak, aby jim spolužáci třeba i trochu záviděli? 

back to school

Základem je jistě batoh, batůžek, bágl! Měl by být nejen nápaditý, cool a trendy, ale především i funkční, odolný a praktický co se vnitřku týče. Batohy Santoro mají vyztužená záda, široké nastavitelné šle, které se nezařezávají dětem do ramenou ani při větší zátěži a kapes mnohdy tolik, že ani nebudete vědět co do které dát dřív. 

Nechcete aby se Vaše ratolest trápila s těžkými učebnicemi a dalšími pomůckami nošením na zádech? Taková tíha pro jejich záda není zrovna to nejvhodnější, obzvláště pro ty menší, co teprve do školy chodit začaly a přitom se jejich tělo stále vyvíjí. Santoro má i super batohy s kolečky a rukojetí! Stačí batoh ze zad sundat, vytáhnout rukojeť a už se jede. 

Santoro London

A co do batohu kromě knih a sešitů. Mimochodem už jste si všimli sešitů Anekke? Z těch se školou povinným slečnám zatají dech. Zapomenout se nesmí rozhodně na penál, jak jinak, než s plnou výbavou! Vše čím se dá psát či kreslit pro vás máme. Stačí si vybrat. Výbavu můžete doplnit třeba i o designový stojánek na tužky, kalendář nebo i pouzdro na klíče či drobné a tašku na svačinu. 

Santoro

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace