Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

ZIMNÍ ČEPICE NA DIFFERENT.CZ

  30. 11. 2018      Different TV CZ / SK

ZIMNÍ ČEPICE

Brrrrr. To je ale zima, viďte. A že Vás to překvapilo? Pokud jste odpověděli ANO, dnešní video z dílny Different TV je přímo pro Vás.

Nebudeme si nic nalhávat. Popravdě nás ty velké mrazy také trošku překvapily, ale i přesto jsme byli připraveni. Víte proč? Protože ještě za tepla jsme vybírali a hledali ty nejlepší módní kousky, které by nás mohli reprezentovat a zdobit po celou zimu.

Tak se do toho pojďme pustit. Připravili jsme si pro Vás opravdu luxusní kousky, které sice mohou působit jako že jsou pánského střihu, ale i dámy v nich opravdu, ale opravdu vypadají hezky. Takové čepice od Calvin Klein v různých provedeních. S jednoduchým logem CK nebo s výšivkou CalvinKleinJEANS. No určitě se přesvědčte sami. I Niky se Simčou sluší :)

Pokud ale dáváte raději přednost bambulím, není žádný problém. Deha, nebo Calvin Klein si pro Vás pár kousků připravili. Tak je jen na Vás jakou si vyberete.

A víte co? My teď máme pár novinek přímo z naší Differenta dílny. Pro nadcházející zimu jsme si pro Vás připravili čepice s bambulí, na kterých jsem si dali opravdu záležet. Jsou vyráběny v České republice a s láskou.

TIPY NA DÁRKY

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace