Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

ZIMNÍ BOTY PRO LETOŠNÍ SEZÓNU

  11. 12. 2018      Different TV CZ / SK

DÁMSKÉ ZIMNÍ BOTY

V dnešním díle Different TV si ukážeme zimní boty, v kterých vám rozhodně palce u nohou mrznou nebudou. Je jasné, že zima tu je, ať už jí chceme nebo ne. Musíme se s tím smířit a pořádně se na ní připravit. Ti, co zimu nemají moc v lásce se na ni spíše vyzbrojí. A my vám dnes právě s tímto poradíme!

Existují vůbec hezké zimní boty? Tuto otázku jste si jistě někdy položili. Odpověď na ni zní? ANO, existují. Připravili jsme si pro vás hned čtyři značky, které vás přesvědčí o tom, že i zimní boty mohou být nádherné, stylové, elegantní… No prostě že vám budou opravdu slušet.

Toms, Converse, Emu, Crocs. To jsou ti, co boří mýty a zavedené módní pořádky. Ukazují, že bota může být opravdu kvalitní, stylová, elegantní a ještě k tomu všemu krásně teplá. No a že to v zimě klouže víme také. Proto se tato svatá čtveřice rozhodla své botky, papuče vybavit protiskluzovou podrážkou. A to uvítáte hlavně při pořádné ledovce.

A co víc? Víc se dozvíte v našem novém video, kde jsme vytvořili rychlou pětiminutovku o tom, co pro vás máme a co by ve vašem botníku na zimu 2018 nemělo chybět.

PÁNSKÉ ZIMNÍ BOTY

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace