DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Zeštihlující triky v oblékání- jak využít barvy?

  04. 10. 2013      Ze světa módy

Již jsme si v našem magazínu říkali něco k tomu, jak využít zeštíhlující triky v oblékání. Jak kombinovat a nosit správně pruhy, aby Vám spíše pomáhali ke krásné postavě, tak dnes si řekneme pár drobností k využití barev. To, že černá barva zeštíhluje už asi víme všichni, ale teď jde o to to ještě umět využít ve svůj prospěch;)

Optický klam 1. - Hraní s liniemi v oblasti ramen

Zeštihlující triky v módě Zeštihlující triky v módě

Jedním z nejjednodušších triků v oblékání, když máte trošku širší stehna, je zvolit si hlubší výstřih. Pánové tak nebudou mít šanci se Vám na stehna podívat, i kdyby chtěli:) Nicméně je to vhodné i kvůli vyvážení spodní a horní části těla. Tyto dva obrazy to dokonale vystihují. Šaty ve spodní části na levé straně vypadají dole užší, díky rozšíření ramenní části.

Optický klam 2. - Tmavé barvy

Zeštihlujíci triky v oblékání Zeštihlujíci triky v oblékání

Je to naprostá pravda, když se říká, že černá zeštíhluje. Nicméně pro doplnění, každá tmavá barva zeštíhluje, pokud je umístěna vedle barvy světlejší. Zde je na horním obrázku názorný příklad, kde je vidět, že temnější část pole vypadá menší. A to si vemte, že je to obrázek malinký. Co teprve, když to samé využijeme na našich nádherných křivkách:) Černou je tedy nejlépší nosit na partiích, které byste ráda opticky zeštíhlila.

A pokud tyto tipy zvládnete, budete se cítit skvěle ve všem, co budete mít zrovna na sobě. 

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace