Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Zdravotní pantofle jako módní trend

  24. 06. 2019      Ze světa módy

Co vás první napadne, když se řekne zdravotní pantofle? Pokud se vám vybaví nevkusné ortopedické ,,nemocniční pantofle", tak vás asi v tomto článku vyvedeme trochu z omylu. Všeobecně můžeme říci, že zdraví by mělo být u každého na prvním místě. Na tom se asi shodneme. Co se ale týče módy, je nám jasné, že většina z vás spíše dbá na design, než na pohodlí, tedy spíše na vzhled, než na zdraví. Víte o tom, že i zdravotní obuv může být sexy? 

V poslední době se jako módní eshop setkáváme s tím, že je obrovská poptávka po zdravotní a kvalitní obuvi. Že naši zákazníci kladou velký důraz nejen na design, ale také na anatomické parametry bot.  A tak pro vás máme skvělou zprávu. Máme pro vás krásné, slušivé a zdravotně nezávadné boty. Zdravotní pantofle značky Crocs

Módní značka Crocs už dávno nepředstavuje jen ty ,,plastové děrované dřeváky", ale právě zdravotní pantofle v top designech. Vybírat si v letošní kolekci můžete opravdu z čeho. Pokud jste si všimli i letos jsou na prvních příčkách módních trendů umístěné slide pantofle. A právě slide pantofle od značky Crocs nabízíme v různých barvách, například s metalickými nebo třpytivými pásky. Ale i v jednoduchém provedení nebo třeba pantofle na platformě. 

Konečně byste rozhodně neměli podcenit základní informace o zdravém obutí. Proto pro vás máme takových 5 základních bodů, kterými byste se při výběru těch správných bot měli rozhodně řídit. 

5 parametrů zdravotní obuvi

  1. Správná velikost - je třeba dbát na to, aby vaše noha měla v botě vůli, nebyla prostorově omezovaná a cítila se maximálně pohodlně. 
  2. Materiál - správný materiál je základ. Značka Crocs vyrábí boty ze speciálního materiálu Croslite, který je odolný, měkký a nohy z nich nezapáchají.
  3. Anatomický tvar - důležitý je také anatomický tvar a stélka. Boty Crocs disponují navíc masážními body na stélce, které krásně chodidlo stimulují. 
  4. Ideální výška podpatku - u mužů do 2,5 cm, u žen do 5 cm. Ideální jsou pro vás pantofle Crocs, které tento parametr splňují za každých okolností 
  5. Hmotnost - materiál bot Crocs je extrémně lehký, vlastně je na nohou téměř nevnímáte.

zdravotní pantofle Crocs

zdravotní pantofle Crocs

zdravotní pantofle CrocsPublikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace