Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Yankee Candle - vůně pro chvíle pohody

  15. 11. 2017      Ze světa módy

Ještě předtím, než se pořádně začtete do tohoto inspirativního článku, tak si jen přečtěte tento odstavec. Zavřete oči a představte si, jak se pohodlně usadíte do vaší oblíbené sedačky s šálkem kakaa, zabalíte se do své měkoučké přikrývky, zaposloucháte se do praskajícího dřeva v čerstvě zatopeném krbu a užíváte si tu svou chvilku domácí pohody, jen vy, sami. A najednou se oči otevírají a vy sedíte ve své kanceláři a vedle počítače vám plápolá svíčka s tou nejkrásnější vůní, která vás právě do téhle pohody dostane ať už jste kdekoliv, jakkoliv a s kýmkoliv. 

yankee candle

Tak tohle se přesně stane, když si zapálíte svíčku Yankee Candle. Ano čtete dobře. Říkáte si právě teď, proč módní eshop Different.cz, plný originálních módních kousků, kterými plníte své šatníky, botníky i prádelníky nebo třeba kabelkovníky, píše o pohodové atmosféře, kterou navodí nějaká svíčka. Světe div se, ale je to přesně tak, jak se tu píše. A teď vnímejte. Nově totiž na našem eshopu, mimo vaše oblíbené kousky na sebe, najdete také tyto jedinečné svíčky, které jsou vlastně také módním doplňkem. A proto jsme se rozhodli, že je pro vás i pro nás naskladníme na náš eshop. 

My na nich už totiž ujíždíme dávno, chceme se v naší práci totiž cítit dobře, příjemně a vlastně jako doma, a proto si je tu zapalujeme, a tak nás ani nezaskočí, že už jsou zase Vánoce. Protože asi hlavně ty, svíčky podtrhují. My jsme na Vánoce totiž už dávno naladění, a tím pádem i připravení. Takže pokud i vy chcete být jako my, být different, měli byste do toho jít s námi a pořídit si svou Yankee Candle. A nebo se nechat inspirovat tímto dokonalým tipem na dárek

Yankee Candle

Yankee Candle totiž nejsou jen obyčejné svíčky! Jsou to stylové, designové a hlavně kvalitní svíčky, plné nepřeberného množství aroma, nápadů a vůní. Značka Yankee Candle představuje několik typů svíček, od té nejmenší po největší. Jsou vyráběné z těch nejlepších surovin, každá část podléhá jiné a vzájemně se dokonale doplňují. A každá má svůj vlastní příběh, o čemž se přesvědčíte i v každém popisku jednotlivých produktů. 

Jak správně vypálit svíčku? 

To máte tak. Pokud chcete, aby vám svíčka správně sloužila, musíte se o ní také náležitě starat. A to následujícím způsobem. Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu ji zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas udělat svíčce pápá. Zamezíte tím možnému poškození povrchu pod svíčkou, a také sklenici samotnou. Docela zásadní informace, svíčky jsou dodávané ve skleněných, uzavíratelných nádobách, ty větší. 

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Votivní svíčky jsou vytvořeny tak, že se rozpouštějí, proto je vždy palte ve vhodných svícnech, nikoliv volně stojící. Vonné vosky mají spoustu výhod. Sytě provoní interiér, a to až na 20 hodin. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace