DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Yankee Candle vůně měsíce - ÚNOR

  20. 02. 2019      Ze světa módy

Únor - poslední měsíc zimy. Měsíc, kdy se slaví svátek zamilovaných.  Měsíc dalších vůní, které okouzlí vás i každého, kdo navštíví váš domov provoněný Yankee Candle

Únoru dominují vůně Red Raspberry a Sun-Drenched Apricot. Každá jiná, ale obě jemné a něžné. 

Yankee Candle vosk

Sáhnout můžete například po vonném vosku, který vám snadno a rychle dokáže jaké aroma daná vůně ukrývá,po votivní svíčce, která byť je malá, provoní interiér na dlouhé hodiny nebo elegantních klasických dózách ze skla ve třech velikostech. Doporučit také můžeme vonné kolíčky nebo klipy do auta, věřte, že jízda v něm pak bude zážitkem. 

Red Raspberry (Červená malina) - šťavnaté aroma čerstvě utržených malin zpříjemní každou chvilku domácí pohody a relaxu. Je štiplavě sladká a navodí příjemnou atmosféru blížícího se jara a léta. 

Yankee Candle

 Yankee Candle votivní svíčka

Sun-Drenched Apricot (Vyšisovaná meruňková růže) - sluncem prohřáté meruňky a nektarinky překrývají čajové růže a lístky gardénie. Provoní váš domov omamnou vůní, která vás přinutí zavřít na chvíli oči a užít si chvilku pro sebe. 

Yankee Candle

Yankee Candle svíčka

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace