Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Yankee Candle vůně měsíce - PROSINEC

  25. 12. 2018      Ze světa módy

Prosinec je nejhezčím měsícem v roce. Přináší nám radostného Mikuláše, okouzlující Vánoce, bujarý Silvestr, romantické padání sněhu a chladivé dny, v nichž si rádi užíváme chvíle relaxu a domácí pohody.

Prosinec v podání značky Yankee Candle představuje nové vůně tohoto měsíce, které provoní každý kout vašeho doma na dlouhé hodiny a vykouzlí tak každý okamžik v nezapomenutelný. Jsou jimi Crackling Wood Fire a Snow in Love

Crackling Wood Fire (Praskající oheň v krbu) má hřejivé aroma cedrového dřeva, které vám připomene chvilku poklidu, kdy ležíte zachumlaní v teplé dece. Vůně je zjemněna špetkou muškátového oříšku, myrhy a ambry. 

Yankee Cadnle Crackling Wood Fire

Snow in Love (Zamilovaný sníh) si zamilujete i Vy.  Křupavost právě napadaného prašanu a krémové dřevité tóny okouzlí všechny vaše smysly. 

Yankee Candle Snow in Love

Obě vůně Yankee Cadle pro měsíc prosinec můžete zakoupit ve více provedeních. Klasické svíčky ve skleněných dózách tří velikostí, čajové svíčky nebo vosky do aroma lamp. Můžeme je i vřele doporučit jako tip na dárek pro vaše blízké. 

Yankee Candle

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace