Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Yankee Candle - kolekce jaro/léto 2018

  11. 05. 2018      Ze světa módy

Jako každá značka oblečení, tak i bezkonkurenční značka svíček má své kolekce a každá kolekce přichází s novými vůněmi. Pokud máte pocit, že svíčky jsou spíše zimní záležitostí, vyvedeme vás z omylu. V tomto článku si představíme nové vůně značky Yankee Candle, představíme vám nejen svíčky, ale i jiné voňavé vychytávky do domácnosti nebo třeba do auta a navíc si připomeneme, jak svíčky správně pálit. 

1_thumb_A-5af93bd714361

Nová kolekce jaro/léto 2018 je plná svěžích, inspirativních vůní, které vám navodí tu správnou dovolenkovou atmosféru. Stačí když si sednete na terasu nebo na gauč, zapálíte svíčku, zavřete oči a budete mít pocit, že jste na dovolené. Je úplně jedno, jestli milujete hory, pouště, nebo moře a oceány - všechny pocity, které na výletech máte, se vám opět vrátí s těmito jedinečnými vůněmi. Všechny vůně jsou lehké, svěží, ovocné, zkrátka přesně takové, jaké jaro a léto je!

Nově jsme od Yankee Candle na náš eshop naskladnili také voňavé perly, které provoní každou místnost, jsou velice intenzivní, také voňavé klipy a kolíčky do auta, vůně do zásuvky a v neposlední řadě různé nádobky na vypalování, které najdete v příslušenství. Svíčky u nás najdete v různých velikostech i tvarech, od těch velkých Classic, po votivní, čajové a nebo vonné vosky. Pokud jste si ještě nikdy svíčku Yankee Candle nepořídili, máme pro vás skvělý tip! Chcete-li zjistit jaká vůně je vám nejvíce příjemná, rozhodně sáhněte po vonném vosku do aroma lampy a vyberte si tu svou vůni domácí pohody. 

Jak správně vypálit svíčku? 

Řekneme si základní informace o tom, jak na to, je to totiž docela alchymie. 

  1. Před každým zapálením, byste měli mít zkrácený knot alespoň o 3 mm. Je to z toho důvodu, aby vám svíčka nehořela moc velkým plamenem a rychle nevyhořela, a také proto, aby se saze z knotu neusazovaly ve vosku.
  2. Je potřeba, aby se svíčka vypalovala za stejné teploty, neměli byste ji pokládat na okenní parapety nebo na krby. Ve svíčce se pak vytváří tzv. tunel a dochází tak ti velmi rychlému a nerovnoměrnému vypálení. 
  3. Svíčky byste měli pálit přibližně 4 hodiny, je to dostatečně dlouhá doba na to, aby provonily místnosti intenzivně na 20 hodin. Delší doba hoření se nedoporučuje. Svíčka by ideálně měla 2 hodiny chladnout. 

 

Více info a inspo najdete v našem videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace