DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Yankee Candle - DIY by Different

  05. 02. 2018      Ze světa módy

"Udělej si sám" je vlastně určitý druh kultury, řemeslnictví i umění, kterým lidé zdokonalovali či vyráběli nejrůznější věci už od pradávna a v současnosti se k němu s nadšením vracejí. Vytvořit můžete cokoliv z čehokoliv. Můžete malovat, šít, lepit, stříhat, stavět. Fantazii se meze nekladou. Ale ptáte se, z čeho bychom mohli my, differenťáci, tvořit? Nenašli jste na eshopu nic co by vás inspirovalo k dalšímu využití? Už jste si všimli? Ano! Jsou to svíčky Yankee Candle, tedy spíše jejich skleněné nádoby.

Ty jako by se pro DIY "narodily". Hezky tvarovaná sklenice s pevným víčkem si získá vaši pozornost a rozproudí vaši nápadivost. A pokud se necítíte být od přírody kreativní rádi vám představíme několik typů pro inspiraci, co úžasného se po dohoření svíčky Yankee Candle dá vytvořit z nádoby, která vám po ní zůstane. 

1. Zůstaňte u svícnů, jen trochu nápadnějších...

Očištěné a omyté sklo můžete dle libosti pomalovat a vytvořit tak svícen, který bude dolazovat váš interiér barevným provedením nebo motivy. Řídit se můžete také ročním obdobím nebo svátky, které během roka přicházejí. Nebylo by kouzelné postavit na stůl svícen s vánoční tématikou, velikonočními zajíčky nebo strašidelnými halloweenskými dýněmi, který bude tak osobitý, že vám jej budou všechny návštěvy tiše závidět? Po vytvoření malířského díla stačí zapálit čajovou svíčku Yankee Yandle a pravý relax může začít. 

 yankee candle

2. Do koupelny na drobnosti, sklo pro chvíle bez starosti.

V koupelně máme všichni spoustu drobností, které ne vždy víme, kam přehledně a zároveň hezky poskládat. Máme na mysli vatové tamponky, vatové tyčinky, kartáčky či líčidla. Využijte i v tomto případě Yankee Candle skla, ať už od typu Classic nebo Décor. Jenu z nádob můžete zasypat pískem a malými mušličkami a dodat tak vaší koupelně nádech letní dovolené. 

 

3. V kuchyni, kde mňamky vařím, také s Yankee už se snažím.

Ano, i v kuchyni budou mít skla od svíček praktické využití. Jen řekněte sami, kde v obchodě byste sehnali tak stylové skladovací boxy, například na kávu, čaje, mouku, cukr nebo těstoviny a rýži. Navíc je můžete dle libosti nebo designu interiéru zdokonalit opět malováním či jiným zdobením, aby byly nejen praktické, ale i krásné. 

4. Ze svíčky na svíčky. 

Yankke Candle Classic velký vám již dohořel, za to doma zůstává ještě spousta svíček čajových? Je přeci jen škoda je schovávat v šuplíku a nebo nechat čekat v papírové krabičce, než přijde jejich chvíle na provonění domova. Tak využijte velkou skleněnou nádobu s víčkem, která je uschová prakticky a stylově na každý pád. 

 

5. Pro něžné květinky, květináč malinký. 

Zahradničíte nebo se rádi obklopujete květinami či bylinkami ve svém bytě? Využijte na rostliny právě větší skla od YC. Stačí zasypat hlídou a zasadit bazalku či tymián do kuchyně, na jaře petrklíč nebo malý kaktus, který bude vaše okno zdobit po celý rok. 

Snad jsme inspirovali i vás,
nenechte se ale zmást.
Nápadů je ještě spousta, 
jsou to ale velká sousta.
Všechny se sem nevejdou, 
pinterest je inspirací mou. 
Mrkněte se také tam, 
DIY Yankee Candle ráda mám. 

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace