Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

WoodWick vůně měsíce - LISTOPAD

  11. 11. 2019      Ze světa módy

Listopad. Měsíc Střelců a Štírů, padajícího listí a významných mezinárodních dní. Měsíc, v němž čekáme na příjezd Martina na bílém koni a také na nové vůně měsíce značky Woodwick. Jaké to tento měsíc jsou? Jak voní a hodí se třeba i jako tip na včas koupený vánoční dárek pro vaše blízké? 

Pomegranate

Štavnatost a sytost tohoto aroma očaruje všechny vaše smysly. Možná to nebude láska na první "očuchání", věřte ale, že se dostane pod kůži každému. Granátové jablko doplněné rybízem zalévá vůně sladkého rumu, pyžma a hrst květin už jen dodává celku na jemnosti. 

Krásná je nejen směs těchto vůní,  ale i zbarvení. Výrazná červená bude téměř vánočně zářit v každé místnosti. 

WoodWick Pomegranate

White Teak 

Vůně bílého Týku naplní váš domova dotekem jemnosti, svěžesti a poklidné atmosféry. Teak je tropický strom, jehož dřevo je tvrdé, trvanlivé a odolné, a taková je i směs vonných esencí ve svíčkách WoodWick, nesoucích jeho jméno. Kombinace jedle se santálovým a cedrovým dřevem, dubem a lesním mechem je okouzlující a dřevitou vůni navíc umocňuje i dřevěný knot svíčky, který při hoření praská jako oheň v krbu. 

Woodwick svíčky White Teak

Koupit je můžete tradičně ve třech velikostech váz s dřevěnými víčky, dekorativní lodi nebo jako vosky do aroma lamp. Do konce listopadu navíc získáte vůně měsíce za zvýhodněnou cenu, tak si je nenechte utéct. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace