Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

WoodWick Trilogy

  24. 10. 2018      Ze světa módy

Prostorem se line okouzlující vůně, která uklidňuje mou mysl a vábí mě k relaxaci. Za chvilku ale přijde návštěva, nadechnu se ještě jednou, nasaju to okouzlující aroma divoké třešně a jdeme na to. "Vám to tady ale nádherně voní!" ozve se už mezi dveřmi - já věděla, že se svíčkou WoodWick nešlápnu vedle! Její vůně se zalíbí zkrátka každému...

WoodWick Trilogy

Novinkou, která stojí za vyzkoušení je WoodWick Trilogy. Sama jsem si je oblíbila nejvíce, protože jsou nápadně krásné a prolínají se v nich tři různé vůně, které k sobě ladí, pasují, zkrátka jsou v ideální kombinaci. 

Vybírat je lze v několika provedeních, ať už se vám líbí malá, velká nebo střední, klasická váza nebo atypická loď. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím nové a jedinečné aroma.

WoodWick Trilogy

Svíčky jsou, jak je známo, uklidňujícím prvkem pro naši mysl, u značky WoodWick o to více, když při hoření jejich dřevěný knot praská jako oheň v kamnech, čímž ještě více navozuje poklidnou atmosféru svádějící k relaxu. Jsou skvělým tipem na dárek pro vaše milované a blízké a designovým doplňkem do každé domácnosti. 

 

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace