Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

WoodWick-nová vůně domova

  20. 09. 2018      Ze světa módy

V dnešní uspěchané době málokdo z nás umí odpočívat, relaxovat, užít si okamžik uvolnění. Po náročném dni, při blížícím se podzimu nebo zkrátka jen únavě, po něčem takovém touží nejen naše tělo, ale i naše mysl. A je potřeba jim to občas dopřát. Máme pro vás recept na relax, který za to stojí...

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, udělat si chvilku jen pro sebe, zapalte svíčku WoodWick! Rada nad zlato, říkáte si? Zapálit svíčku a to je vše? Čtěte dále, zjistíte, že je v tom více :-) 

relaxace

Hořící plamen svíčky je všeobecně uklidňujícím prvkem pro každého, pohled do něj pozitivně ovlivňuje mysl, která pak podvědomě připravuje tělo na relaxaci. Součástí působení svíčky je také její aroma, které proniká do čichového centra mozku a odtud ovlivňuje náš nervový systém, který se pod jejím "nátlakem" příjemně uvolní. 

Se svíčkou WoodWick je každá taková chvíle zážitkem. Okouzlující vůně se bude linout celým domem nebo bytem, za uklidňujícího zvuku praskání ohně v krbu, který vzniká hořením dřevěného knotu. 

WoodWick svíčky

                     Dřevěné knoty svíček jsou ve dvou provedeních, a to PLUSWICK a HEARTWICK.
Pluswick má ojedinělý tvar křížku a umožňuje až 5x rychlejší rozpouštění vosku, než klasický bavlněný knot. Heartwick je dlouhý a u zákazníků velmi oblíbený. Vytváří široké voskové jezírko, a tím i intenzivnější rozprostření vůně po interiéru. Oba hoří rovnoměrně a neusazují saze na skleněné nádobě.

dřevěný knot WoodWick

                                                    Jakou si vybrat velikost, tvar, provedení?

Vyberte lásku na první pohled či očuchání! Sáhnout můžete po velikosti PETITE, která je jakousi zkušební verzí pro ty, kteří si nejsou koupí WoodWick ještě tolik jisti a chtějí vyzkoušet danou vůni a zažít praskající knot. Další možností jsou MINI, MEDIUM nebo LARGE HOURGLASS - elegantní vázy z čirého foukaného skla s dřevěným víčkem, které slouží jako podstavec. 

Opomenout nelze ani vonné vosky do aroma lampy, které jsou vysoce nasycené vonnými esencemi a provoní váš domov až na 20 hodin. 

svíčky WoodWick

                                            Vůně!

Její výběr je důležitý. Má vás po duši pohladit, ne podráždit, měla by splývat s vaší osobností a rozplynout se nejen do celého interiéru, ale i do vaší mysli. Značka WoodWick vám nabízí několik sekcí vůní, z nichž pak stačí vybrat tu svou pravou...

  • OVOCNÉ, které působí svěže, mladistvě a lahodně "chutně" 
  • BYLINKOVÉ/ZELENÉ mezi nimiž najdete i aroma čerstvě posekané trávy, něžné levandule nebo drcených listů 
  • KVĚTINOVÉ hrající ženskostí, jemností a šmrncem 
  • DŘEVITÉ/ORIENTÁLNÍ od hřejivých zemitých, přes suchost cedru a parfémářské akordy orientálního zaměření 
  • KOŘENĚNÉ/JÍDLO pro milovníky lahodných dezertů, čerstvého pečení nebo výrazného koření 

 

svíčky WoodWick

Také vás to láká čím dál víc? Zanechat teď všeho a jít si udělat chvilku pro sebe, se svíčkou WoodWick? Tak pojďme do toho společně! 

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace