Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

WoodWick - jak vybrat tu správnou vůni?

  07. 01. 2019      Ze světa módy

Chystáte se pořídit si svou první svíčku od značky Woodwick a nevíte jakou vůni zvolit? Máme pro vás skvělé tipy. Pokud totiž nemáte možnost je v kamenné prodejně očuchat na vlastní nos, pak to není problém. Můžete si objednat tzv. testovací balení, které vám přesně řekne, která vůně je pro vás ideální. Jen se ale můžete dostat tak trochu do maléru, zamilovat si jich můžete totiž hned několik. 

woodwick

V první řadě bychom vám chtěli představit testovací balení. Svíčky Woodwick mají specifický dřevěný knot, který po zapálení není nutné zkracovat a který úžasně praská. Pokud si pořídíte tuto svíčku a zavřete oči, můžete mít pocit, že vám doma praská v krbu. 

Woodwick

Vraťme se ale k výběru vůní. Pokud si opravdu nejste jistí, kterou si máte vybrat, jednoznačně zvolte toto testovací balení. Toto balení si mimo jiné můžete vzít s sebou třeba na plánovanou dovolenou na horské chatě, nebo kamkoliv mimo váš domov. Výhodou je, že se pokaždé budete cítit jako doma. Tato malá balení, ale zároveň mohou sloužit jako skvělá dekorace.

Woodwick

Mimo malé testovací svíčky vám můžeme doporučit vonné vosky Woodwick, které jednoduše položíte do aromalampy a umístíte pod ně klidně obyčejnou čajovou svíčku. I vonný vosk vám provoní místnost a rovněž poznáte, jestli vám tato vůně vyhovuje. 

Jakmile si své oblíbené vůně vyberete, pak už se vyplatí investovat do lodě, vázy nebo tzv. trilogy svíčky, které vám dlouho vydrží a hlavně praskání přírodního dřevěného knotu bude intenzivnější. 

Woodwick

Chcete se dozvědět více o svíčkách Woodwick? Mrkněte na naše video z Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace