Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Výprodeje začaly!

  13. 01. 2020      Ze světa módy

Sněžit ani s příchodem nového roku nezačalo, co ale začalo, jsou výprodeje!
Přiřítily se jako lavina, která vás strhne s sebou. Ceny oblíbených značek Desigual, Calvin Klein nebo Emu klesají stejně jako venkovní teploty, a tak spoustu módních hitů nakoupíte ve slevách. Držte se, bude to jízda! 

Výprodej Desigual 

Miláček mnoha žen, pestrý, nepřehlédnutelný, hravý, stejně jako sluncem zalité Španělsko, odkud pochází - Desigual. Nakupte za snížené ceny zimní bundy, které budou ještě pěkných pár týdnů potřeba, pod ně stylové svetříky nebo pohodlná trička. Neopomíjejme ani doplňky, protože taková Desigual kabelka ve slevě rozhodně stojí za to. 

Výprodej Emu 

Zima ještě nekončí, a tak vklouzněte do zlevněných Emu válenek, polo kozaček nebo domácích pantofli s pravou ovčí vlnou, které zahřeje nejen na nohou, ale i u srdce.

Pokud se ale naopak již připravujete pomyslně na nadcházející jaro či byste se už ráda vybavila, za výhodnější ceny, na léto, vybírejte Emu bavlněné tenisky nebo metalické pantofle, ve kterých prochodíte každý den s radostí. 

emu-2

Výprodej Calvin Klein 

Pro muže i ženy, za super ceny. Calvin Klein spodní prádlo, trička, plavky nebo pyžama s logem této světoznámé značky si oblíbily snad všechny generace žen i mužů, a tak je potěší jistě i to, že jsou nyní ve slevách. Potřebujete třeba pohodlnou teplákovou soupravu, i mikiny a tepláky Calvin Klein ve slevách najdete. 

3cz-21

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace