Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Výprodej značky Scotch&Soda

  15. 06. 2017      Ze světa módy

Tento týden se strhla vlna výprodejů a my jedeme dál. Zlevnili jsme pro Vás totiž produkty z aktuální kolekce značky Scotch&Soda, což se rozhodně vyplatí. Značka Scotch&Soda pochází z Holandska a je známá tím, že představuje velmi kvalitní kousky v decentním provedení a moderním střihu, lpící na detailech. 

Výprodej Scotch&Soda

Aktuální kolekce Scotch&Soda jaro/léto 2017 je naprosto božská. Představuje totiž nadčasové kousky, jakou jsou košilové šaty, teplákové šaty, boyfriend džíny, unikátní košile nebo skvělé topy. Dámské kousky většinou disponují nějakým hezkým zdobením v podobě šperku nebo zajímavou výšivkou, tím se právě značka odlišuje od ostatních. 

Každou kolekci je třeba považovat za velmi luxusní, jelikož si značka zakládá na tom, aby jednotlivé kousky byly vyráběné z těch nejkvalitnějších a nejpříjemnějších materiálů tak, aby jste se v nich cítili příjemně, stylově a nemuseli je nosit pouze jedinou sezónu. 

Scotch&Soda není jen pánské a dámské oblečení, ale také doplňky. V rámci letních slev značky Scotch&Soda se tak můžete perfektně vybavit třeba na festival nebo na dovolenou i jiné výlety. 

šaty Scotch&Soda

svetr Scotch&Soda

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace