Extra sleva 10 % s kódem EXTRA10 na vše!Končí za 51 hodin 6 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vůně měsíce září

  04. 09. 2020      Ze světa módy

 Podzim. Nebývá úplně nejoblíbenějším obdobím v roce. Nastupuje totiž po sluncem prozářeném létu, plného dovolených, teplých večerů a zážitků.
  Těžko se mu konkuruje i jaru, které krásně probouzí přírodu a vlastně i nás, po mnohdy dlouhé zimě, kterou bereme na milost jen proto, že přináší Vánoce a sníh jako z Ladových obrázků.

Neměli bychom jej ale zavrhovat a umět si ho užít naplno. Okouzlit nás může romantickými večery, zachumlaní v dece, sledovat film a za oknem dech beroucí barvy, kterými podzim zbarvuje přírodu.
  U takového relaxu by nemělo chybět na stole dobré víno a také hořící svíčka s tou pravou uvolňující a uklidňující vůní. Jaká by to měla být? A nebylo by hezké kdyby svíčka praskala, stejně jako dřevo v krbu? 

 Poznejte vůně pro měsíc září a nalaďte se se svíčkami Yankee Candle a WoodWick na příjemnou podzimní vlnu. Od teď budete podzim milovat. 

 Oblíbená svíčky Yankee Candle zvolila pro měsíc září vůní Warm Cashmere a Dried Lavender&Oak. Warm Cashmere, jak už název napovídá, je hřejivá, jemná a uklidňující, stejně jako dotek kašmíru. V tomto luxusním aroma santálového dřeva a exotického pačuli se budete chtít "utopit". 

 Svíčky nebo vonné vosky Dried Lavender&Oak voní jako kytička právě utržené levandule. Skrývá se v ní ale i špetka vanilky, zrnko bílého pepře a tajemství indické bylinky Davana. 

yankee candle

 WoodWick svíčky s praskajícím knotem si vás v září získají omamnou vůní Evening Onyx nebo jemnou White Tea&Jasmine. V Evening Onyx ucítíte jedinečnou kombinaci jasmínového lístku, černé orchideje a santálového dřeva, která se dostane do každého kouta vašeho domova a okouzlí tak nejen vás, ale i každého kdo vás navštíví.

 Vůně bílého čaje a jasmínu si získá vaše smysly. Působí svěže a čistě a snoubí se s vůní červeného cedru a růže.  

woodwick

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace