Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vůně měsíce Yankee Candle - ŘÍJEN

  17. 10. 2019      Ze světa módy

Vůně. Něco co naše smysly vnímají naplno. To, co část našeho mozku spojí s danou situací, zážitkem či vzpomínkou, a získává tak pro každého z nás svůj význam. Proto v nás vůně dokáží vyvolávat silné emoce, a proto je milujeme nebo naopak nemáme v oblibě...

Vůně Yankee Candle pro měsíc Říjen se vaší oblibě jistě těšit budou! Díky nim budete litovat, že jste se na podzim netěšili více! 

Aroma, které zvolíte pro svůj domov mu dodá jistou osobitost a atmosféru. Uchvátíte jím nejen sebe a své blízké, ale třeba i návštěvu, která vám ji bude tajně závidět. Svíčky Yankee Candle jsou také skvělým tipem na dárek, stačí jen vybrat správnou vůni pro danou osobu. 

Yankee Candle vůně měsíce

Yankee Candle Spiced Orange

Brzy se stmívá a Vy v těchto večerech potřebujete povzbudit životabudící osvěžující vůní šťavnatých pomerančů, štiplavého zázvoru a omamného hřebíčku. Aroma svíček nebo vosků Yankee Candle se dostane do každého koutu vašeho domu nebo bytu a zanechá v něm kouzlo podzimu, jak ho neznáte. 

Yankee Candle Spiced Orange

Yankee Candle Mulberry&Fig

Milujete sladkost ovocných plodů? Tyto šťavnaté fíky a lahodné moruše sice neochutnáte, provoníte jimi ale svůj domov na dlouhé hodiny. Mulberry&Fig překypuje, stejně jako plná miska na vašem stole, ostružinami, fíky, morušemi, listy z maliny a sladkou červenou švestkou. 

Yankee Candle Mulberry&Fig

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace