Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vůně měsíce Yankee Candle - LISTOPAD

  24. 11. 2019      Ze světa módy

Vánoce klepou na dveře, a stejně tak i listopadové vůně měsíce Yankee Candle, které provoní váš domov právě vánočními tóny. 

Co vše vám připomíná Vánoce? Červená jablíčka, zapálený františek, sladké cukroví, jehličí, třpyt slavnostního okamžiku a uklidňující ticho? To vše a ještě více ucítíte ze svíček a vosků značky Yankee Candle. 

Vůně měsíce RED APPLE WREATH

Červená jablka na adventním věnci, na sváteční tabuli, při tradičním rozkrajování...jejich šťavnaté aroma doplňuje špetka skořice, hrst vlašských ořechů a štiplavý zázvor. Tato typicky vánoční vůně by neměla chybět v žádné domácnosti, kde umocní romantickou poklidnou atmosféru Vánočních svátků. Tato vůně měsíce je skvělým tipem i na dárek pro vaše blízké.

Yankee Candel Red Apple Wreath

Vůně měsíce WINTER WONDER

Zářivá, elegantní a oslňující je tato vůně měsíce stejně jako večery před i o Vánocích. Kombinace šampaňského a citrusů oživuje jemná vanilka a balzámová jedle. S takovými svíčkami Yankee Candle nešlápnete vedle, naopak, okouzlíte nejen své smysly, ale i návštěvy, které se u vás přes svátky zastaví. 

YC vůně měsíce můžete zakoupit za krásné zvýhodněné ceny až do konce listopadu, tak si je nenechte utéct! Dekorativní skleněné dózy ve třech velikostech, vonné vosky do aroma lampy nebo malé votivní svíčky čekají jen a jen na vás. 

Yankee Candle Winter Wonder

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace