Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vůně měsíce leden

  20. 01. 2020      Ze světa módy

Nový rok přináší mnohé. Nová předsevzetí, nové plány a také nové vůně měsíce od značek Yankee Candle a WoodWick, stálicemi mezi svíčkami.

Čím se tyto značky od sebe liší? Proč jsou tak oblíbené, a které vůně byly určeny pro měsíc leden? Pojďte to zjistit. 

Yankee Candle 

Jedna z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu svíček a vůní do interiéru vyrábí své "poklady" z nejlepších surovin s čistými přírodními výtažky. YC produkty jsou vyjímečné tím, že opravdu dlouho a silně voní. Oproti "obyčejným" svíčkám jsou Yankee Candle z nejlepšího parafínu, ve vysoce kvalitních skleněných dózách s ručně rovnanými bavlněnými knoty. 

Z široké nabídky vůní jsou každý měsíc zvoleny dvě, které ten měsíc zakoupíte za zvýhodněnou cenu. Od Yankee byly pro tentokrát určeny za vůně měsíce sladká Black Cherry a jemná A Calm&Quiet Place

Yankee Candle Black Cherry

Aroma zralých třešní chytne za srdce každého, kdo je má rád. YC Black Cherry, ať už svíčky nebo vonné vosky vám svou vůní opravdu připomenou žhavé léto a šťavnaté třešně, jen se zakousnout. 

Druhá vůně A Calm&Quiet Place navozuje příjemnou uklidňující atmosféru, a tak odpoutá vaše smysly od starostí všedních dnů a připomene vám chvíle relaxace na nějakém tichém klidném místě. Doslova každý kout provoní jemným jasmínem, letmým dotekem pačuli a hřejivým ambrovým pižmem. 

Yankee Candle

WoodWick

Kvalitní vosky, mezi nimiž najdete i vosk sójový, dekorativní vázy z čirého foukaného skla a dřevěná víčka, která slouží i jako podstavec. To jsou WoodWick, svíčky, které z domu dělají domov. Od jiných svíček se liší hlavně přírodním dřevěným knotem, který při hoření praská jako oheň v krbu a vytváří tak unikátní atmosféru. 

První vůní měsíce leden je Lavender Spa. Omamná, výrazná, uklidňující kombinace levandule a máty. Druhá je vůně Oudwood, dřevitá a okouzlující. Aroma oudového dřeva, kouřového kadidla a jedinečné ambry zjemňuje špetka vanilky. Svíčka, vonící po dřevě, navíc s dřevěným praskajícím knotem, to je, například po náročném dni, pohlazení po duši.

WoodWick Lavender Spa

WoodWick Oudwood

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace