DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vůně měsíce březen

  09. 03. 2020      Ze světa módy

Nechte jaro vstoupit do každého koutu vaší domácnosti...

Vůně oblíbených svíček překypují omamnými kombinacemi, které oslní vás i vaše návštěvy. Jsou také skvělým tipem na dárek, a to pro maminku, babičku, přítelkyni i kamarádku. Vůně měsíce březen navíc získáte za zvýhodněnou cenu po celý měsíc, a tím už je jasné, že brzy skončí ve vašem košíku.  

Vůně měsíce březen značky WoodWick

S čím jiným, než s dřevem, spojovat svíčky WoodWick. Dřevěný praskající knot, dřevěné víčko a pro měsíc březe i dřevitá vůně Fireside, v níž se mísí ambra, pižmo a vetiver. Nic vám nepřipomene večer strávený u hořícího krbu, jako právě tato vůně. 

WoodWick Fireside

Opravdu jarní vůní je ale Wild Violet, nebo-li divoká fialka. 

V té je skloubena tato drobná kytička s též jarním šeříkem, romantickou růží a lístkem svěží máty. Doplňuje je dřevitý tón, hřejivá ambra a kapka mořské vody. Jaro vám připomene nejen svým aroma, ale i barvou, bude krásnou dekorací do jakékoliv místnosti. 

WoodWick vůně měsíce

Vůně měsíce březen od Yankee Candle

Klasická řada svíček značky Yankee Candle vybírá vůně měsíce tak, aby hodily k danému období. Právě proto byla pro březen vybrána květinová Moonlight Blossoms a svěží Fluffy Towels. 

Čarovné aroma YC Moonlight Blossoms spočívá v kombinaci květin, levandule a jasmínu s čerstvými ostružinami, hřejivou ambrou a bílým pižmem. Připomene vám romantickou noční procházku v období pučícího jara a navodí příjemnou atmosféru. 

Yankee Candle vůně měsíce březen

Naproti ní stojí osvěžující vůně Yankee Candle Fluffy Towels

Díky ní bude váš domov stále provoněn dokonalou čistotou, špetkou citrónu a jablíček a vánkem levandule a lilie. Zavoní vám právě vypranými a ze sušičky vyndanými osuškami, do kterých byste se nejraději zabalili.  

Yankee Candle Fluffy Towels

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace