Heureka
+420 910 880 019 (pracovní dny, 7-15)

Vuch nás baví! Sleva na značku Vuch!

  %07. %10. %2021      Ze světa módy

Je to tak! Jedna z našich nejbarevnějších značek je od teď o pětinu levnější! 

Bylo nebylo, sešli se dva rodáci z Chrudimi, které spojovala touha pro vytvoření něčeho nového a krásného na poli módy. A tak přišly na svět peněženky s veselými puntíky, které si brzy zamilovaly všechny ženy nejen u nás, ale i na Slovensku. 

Značka Vuch, jejímž poznávacím znamením jsou právě puntíky se ale směle pouští i do dalších designů, hravých i decentních. Mezi peněženkami různých velikostí si tak každá dáma přijde na své, ať už miluje elegantní či nepřehlédnutelné módní kousky.

A aby to nebylo jen o peněženkách, zařadila značka Vuch do svého i stylové kabelky, crossbody nebo trendy batohy v elegantních, ale i sportovních provedeních. Nově se také zaměřili na něžné dámské šperky, od řetízků, přes náušnice po náramky.

A aby toho nebylo přeci jen málo, najdete nyní pod touto značkou i nadčasové oblečení a tenisky hrající mnoha barvami. Trička, body, mikiny i šaty pohodlných střihů. Zimní čepice, stylové kšiltovky pro ženy i muže a v neposlední řadě obuv, ve které budete, díky roztomilému designu, vidět na každém kroku. 

Nyní u nás najdete všechny tyto krásné věci Vuch se slevou 20%. Tak ji neváhejte využít! 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?