Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vosky Yankee Candle

  03. 09. 2018      Ze světa módy

O značce Yankee Candle už se dlouho mluví i píše. Zaměřme se tentokrát jen na vonné vosky této značky! Proč jsou tolik oblíbené? Jaké jsou jejich výhody a na co si u nich dávat pozor? Začtěte se a zjistíte vše. 

Vonný vosk nejčastěji a nejraději rozpouštíme v aroma lampě, pod plamínkem čajové svíčky. Vámi zvolená vůně se bude linout po celém interiéru až na dlouhých 20 hodin. Doporučujeme vyzkoušet nalámání do mističky několika různých vosků a vytvořit tak zbrusu nové vlastní aroma. Jediné na co je potřeba si při takovém tvoření dávat pozor je, aby kousků nebylo příliš a po roztátí nepřetekly. 

Yankee Candle


Pokud ale raději ponecháváte vonné vosky v původním tvaru, nechce se vám je lámat nebo míchat v jedné aroma lampě, a přesto byste rádi vyzkoušeli pokus s tvorbou vlastní vůně, i pro vás máme řešení. Vyzkoušejte například vonný vosk jedné vůně a čajovou svíčku Yankee Candle s jiným aroma - spojí se a vytvoří tak kombinaci, po které toužíte. 

Hořící aroma lampu nedoporučujeme dávat příliš blízko ke zdi, protože při roztávání může vosk po velmi malých kapkách prskat. Po zhasnutí čajové svíčky vosk brzy zaschne, pak je velmi snadné jej  "vyklopit" a rázem můžete začít znovu a pálením a provoňováním vašeho domova. 

Máte potíže s vyklopením? Mějte na paměti, že je potřeba, aby lampa byla zcela vychladlá, a pokud ji netrpělivě chcete pomoci, můžete ji uložit na pár chvil do mrazáku, vyloupnutí pak půjde samo. Množství vosku nikdy neubývá, vyprchává pouze intenzita jejich aroma. 

Yankee Candle

 

Vonné vosky Yankee Candle ale nemusíte používat jen do aroma lamp, byť je to netradičnější a nejoblíbenější způsob využití, hodí se skvěle i na provonění šatníku, zásuvek nebo skříní s prádlem.

Yankee Candle vosky

 

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace