DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

VONNÉ SVÍČKY WOODWICK

  10. 10. 2018      Different TV CZ / SK

► WOODWICK

Chcete být okouzleni stejně tak jako my? Pohodlně se usaďte. Připravete si šálek čaje či kávy a dejte si něco dobrého. Jedině takto si vychutnáte nový díl z naší dílny Different TV o značce Woodwick.

Woodwick se vyrábí od 2006 a postupně se začal prosazovat po celém světě.  Základním stavebním kamenem této značky je výroba vonných vosků a svíček. Dále nabízí také vonné gely a stébla. My si dnes představíme především svíčky Woodwick.

Svíčky Woodwick mají nespočet nádherných vlastností, díky kterým se odlišují od veškeré konkurence. Pojdmě hned na první vlastnost - dřevěný knot. Dvřevěný knot je vyrobený z přídoního dřeva a díky tomuto knotu vydává svíčka uklidnující zvuk praskajícího dřeva. A to musíte prostě slyšet! Další z klíčových vlastností je zpracování.

Ať už jde o samotné tvary svíček, které jsou ve skleněných "vázách" nebo o náplň kterou svíčky obsahují. Dekorativní zpracování svíček se o Woodwick rozděluje na různé velikosti a tvary. Vázy mohou být malé, střední a velké nebo ve tvaru lodě. Když se zaměříme na náplň svíček poznáme, že je něco jinak. Woodwick svíčky jsou vyplněny sojovým voskem, který může mít různě barevné kombinace i vůně. 

Pokud se ještě chcete dozvědět další informace určitě mrkněte na nový díl, který je plný informací právě o značce Woodwick. A pokud jste dali na naše rady na začátku tohoto článku věřte, že takováto pohoda Vás se svíčkami Woodwick čeká každý den. Protože neodoláte.

svíčky Woodwick

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace