DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

VOŇAVÉ BOTY MELISSA

  25. 03. 2019      Different TV CZ / SK

MELISSA

Vůně. Slovo, které nás v posledních dnech doprovází na každém rohu. S příchodem jara se zcela proměnil vzduch a tak už si užíváme tu pravou, jarní atmosféru. A co to pro nás vlastně znamená? Přeci představení krásné kolekce voňavých bot Melissa.

Kdo už nás nějakou dobu sleduje, ví, že boty Melissa jsou pro nás srdcovou záležitostí. Jsou to naše nejoblíbenější boty, které nás provází, na naší cestě, už od samého začátku. Proto není divu, že jsme si je tak zamilovaly. Pojďme se tedy podívat, co nového nás čeká právě v nové kolekci Melissa 2019.

Pro jaro a léto si značka připravilo opravdu několik žhavých novinek a trendů, o kterých vám více poví Simča. Dozvíte se například jaký rozdíl je mezi pudrovou a staro-růžovou nebo co bude hit letošního jara i léta. Ale nebojte, u barev to nekončí. Společně se podíváme na nové modely, které si pro nás značka Melissa připravila. Představíme vám krásné, voňavé tenisky, pantofle a dokonce i žabky. Mmm!

Udělejte si pohodlí, protože je tu nový díl plný zajímavých informací. Mějte se krásně a určitě nám dejte vědět na mail, na Facebook, co se vám na letošní kolekci líbí a co vás zaujalo.

BOTY MELISSA

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace