Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

vitamín M-Móda na posilnění imunity

  01. 11. 2020      Ze světa módy

Vitamíny jsou pro každého z nás velmi důležité a s přicházejícím podzimem jich potřebujeme co nejvíce. Vitamín C pro posílení imunity, vitamín B pro více energie, vitamín A, abychom lépe viděli, vitamín D pro sílu našich kostí a také vitamín M, abychom si i v sychravých dnech udrželi styl, který milujeme.  

Vitamín M skvěle zabírá na podzimní deprese, udržuje ve formě dobrou náladu a posiluje naši imunitu, když se zahalujeme do teplých kabátů a příjemných hřejivých šál značky Moodo

Jak se takový vitamín M podává? Snadno. Vyberete si ten správný kousek pro vás, objednáte a vaše vitamínová dávka módy vás brzy postaví na nohy, jakmile si jej obléknete.  Mohl by to být třeba trendy svetřík, co zahřeje. A viděli jste už boty Converse nebo Tommy Hilfiger, které jsou pro tento podzim neodolatelným hitem? 

Moodo zimní šály

Musíte mít pod čepicí, aby vás zima nezastihla nepřipravené.

Čepice Simpo jsou letos nepostradatelnými. Jsou příjemné, pružné, hodí se ke všem outfitům a sluší zkrátka každému. Věřte, máme to vyzkoušené! Pokud ale máte v oblibě více čepice s bambulí, máme pro vás vlastní pod značkou Differenta Design. V těch se v davu jistě neztratíte.

Co by ještě nemělo chybět mezi vitamínovými bombami M? Rukavice! Máte v oblibě spíše elegantní, pak pro vás budou ty pravé od značek Moodo nebo novinky našeho eshopu - značka Ichi. Pro milovnice pestřejších kombinací je tu stálice v podobě značky Desigual, na tu nedáme dopustit a v jejich rukavicích určitě nikoho ruce nezebou. 

 čepice Simpo

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace