Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vigar - konec nudy v domácnosti

  30. 04. 2016      Ze světa módy

Bytové doplňky jsou nedílnou součástí naší domácnosti. Někteří z nás jejich vzhled a design nijak zvlášť neřeší, některým se zdá náročné zkombinovat je se vzhledem interiéru. Někteří z nás mají rádi dokonalost a praktičnost, někteří si na to zas až tak nepotrpí, ale měli bychom si občas přiznat, že domácí práce nás vždycky stoprocentně nebaví.

Od toho je tady ale značka Vigar, která splňuje všechny tyto důležité aspekty - kvalitu, dokonalý design, praktičnost a navíc rozhodně není nudná, a tak budete mít ,,uklízecí" náladu často a budete dělat vaše nezbytné domácí práce s radostí. 

Historie značky 

Společnost Vigar vznikla před více než 50 lety ve Španělsku. Aktuálně se řadí mezi nejoblíbenější značky bytových doplňků ve více než 40 zemích světa. A proč se tak stalo? Proč právě Vigar patří mezi top značky světa? Protože je naprosto originální, výstřední, odlišná a stylová, navíc je opravdu praktická a zkrátka myslí na všechno. I ty nejmenší, nenápadné doplňky, které Vigar nabízí, naprosto rozzáří váš domov a každému, kdo je spatří vykouzlí úsměv na tváři. 

Styl

Jedná se totiž o personifikované produkty!  O doplňky, které představují například dámu, nebo gentlemana v naprosto vychytaném provedení, a tak mnoho z vašich hostů ani nepozná, že na vaší kuchyňské lince stojí kartáč a mycí houba, jelikož jsou zakomponované v detailně propracovaném designu. Teď už si však pojďme představit konkrétní produkty, ať víte o čem celou dobu hovoříme a přesvědčíte se sami o tom, že takový kousek by vám zkrátka neměl chybět.  

Koupelna

Koupelna je v naší domácnosti, vedle ložnice, velmi důležitým prostorem, který navštěvujeme nejčastěji během dne, a proto bychom se v ní měli cítit příjemně a jedinečně, protože je prostě naše. A co jiného dělá místnost jedinečnou než bytové doplňky. Vigar se postaral o krásný, designových kousek, který se bude vyjímat v oblasti, na kterou váš zrak spadá nejčastěji, a to je například praktický držák na kartáček na zuby nebo pastu. Tento v podobě květiny je naprosto jedinečný, praktický, zkrátka nemá chybu, co říkáte?!

Kuchyně

Ani kuchyně se neobejde bez pořádné výbavy. Často máme problém vybrat si produkty, které by se nám hodily ke všem designům. Ať už budete domácnosti měnit, stěhovat se, předělávat, věřte, že doplňky od značky Vigar se budou vyjímat kdekoliv a nebudete muset vymýšlet alternativy. Zkrátka produkty od Vigaru zapadnou vždycky a všude. Jako například tento roztomilý kuchyňský set, který obsahuje kartáč i houbičku, ty jsou skvěle zakomponované do dámských šatů a dámské siluety.Důležitou součástí každé kuchyňské výbavy a potřebným doplňkem každé kuchařky je samozřejmě zástěra. Značka Vigar myslí na všechno, a tak představuje zástěry z pevného, omyvatelného materiálu, kterým nechybí styl. Uznejte dámy, že v takové zástěře byste se rozhodně nestyděly dělat parádu i před svými hosty nebo sousedy. 

Vigar nezapomíná ani na chvíle s vašimi přáteli, a tak si můžete vybrat několik doplňků vhodných pro stolování. Jako je například praktická lahev na olivový olej nebo ocet v podobě dámy v klobouku, mlýnek na pepř v podobě gentlemana v kravatě, nebo tento stolovací set s dámou v klobouku, který využijete u lahve dobrého vína. 

Všechny tyto doplňky jsou vhodné nejen pro vás a vaši domácnost, ale jsou také originálním a hlavně different dárkem pro vaše blízké nemyslíte ? ;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace