Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Vánoční párty s DESIGN BLOCKem

  16. 12. 2014      Ze světa módy

1010123_10205504282993446_5934373799904185995_n

Pět módních přehlídek, kosmetická poradna, prodej luxusního prádla, šperků nebo vánoční dekorace, to všechno v jeden den a v jednu hodinu na jednom místě. Známé tváře, fotografové, stylisti, modelové, modelky a především zákazníci a zákaznice oblíbených plzeňských butiků a kosmetického studia Design Block, se sešli den před Mikulášem v plzeňském hotelu Golden Fish se záměrem sdílení své obrovské vášně - MÓDY.

Dita Nosková Bezděková, majitelka studia Design Block, pozvala své známé a přátele, které spojuje láska k módě, aby představili své nejnovější kolekce. Dále na přehlídku kousků ze všech butiků pozvala modelky a modely už ve zralejším věku. Přehlídky tak působily opravdu noblesně a hlavně vkusně.

Foto: Milan Růžička Foto: Milan Růžička

,,Nápad byl zvolit starší modelky. Většina zákaznic je staršího věku, a tak si myslím, že mnohem lépe působí, když modely předvádějí zralé ženy, krásné pracující matky, ženy, na kterých model vypadá lépe než na dvacetileté dívence.“ Uvedla Dita Nosková Bezděková.

Sérii přehlídek odstartovala módní návrhářka Zuzana Lešák Černá, která představila své nejnovější modely. Zuzaniny šaty vypadaly na modelkách dokonale, a to díky střihu i barvám. Zuzanina práce je velice kvalitní, originální a osobitá. Každý model, který vytvoří přímo ve svém ateliéru, je zároveň orignálem samotného návrhu. Navrhuje modely na míru a snaží se plnit zákaznícím i ta nejtajnější přání.

Zaměřuje se především na společenské a svatební šaty a business dámskou módou. V jejím studiu naleznete také prodejní kolekce. Oděvní studio Zuzany Černé najdete v Rooseveltově ulici v centru města.

Šaty z kolekce Zuzany Lešák Černé. Šaty z kolekce Zuzany Lešák Černé.

Šaty z kolekce Zuzany Lešák Černé. Šaty z kolekce Zuzany Lešák Černé.

Vánoční párty neznamenala pouze přehlídky, ale každý si mohl dovolit kosmetickou nebo estetickou konzultaci s opravdovými odborníky. V předsálí si dámy dokonce mohly nechat upravit nehty, nakoupit spodní prádlo nebo nejrůznější šperky a dokonce i vánoční dekoraci.

Foto: Milan Růžička Foto: Milan Růžička

Samozřejmě nechyběla ani přehlídka vašeho oblíbeného butiku Different a skoro celý different tým.

Different fashion Kabát Desigual z Different Fashion

Different fashion Šaty Desigual z Different Fashion

Své nejnovější kolekce představily také butiky FOR HER, Keira, Giorgio fashion a Ornela. V doprovodném programu nechyběla hudební vložka operní pěvkyně Jany Marie Kateřiny Korbelové nebo vyhlášení bohaté tomboly.

Foto: Milan Růžička Foto: Milan Růžička

,,Záměrem večera bylo udělat krásný společenský večer pro naše zákaznice, tedy především pro dámy, ale jsem ráda za to, že přišli i pánové. Myslím si, že se dalo na co koukat. Jsem ráda za tak velkou účast, kterou jsem opravdu nečekala.“ Uvedla Dita.

Video z tohoto módního večera si pusťte zde:

https://vimeo.com/114778225

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace