-20 % na GAP s kódem EXTRA20 Končí za 64 hodin 53 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Valentýn. Dárky pro ni, pro něj i pro vás.

  01. 02. 2021      Ze světa módy

,,Věci mají cenu radosti, kterou mohou způsobit."

Valentýn. Svátek, kteří někteří milují a oslavují, jiní jej odsuzují jako americký svátek a přehlížejí. Ať to máte jakkoliv zkuste si tento den zafixovat jako další příležitost, jak někomu, koho máte rádi, udělat radost. 

Jasně, že láska se neprojevuje jen jeden den v roce, ale dárek potěší vždy a každého. Udělejte tedy radost své drahé polovičce, nebo pokud jste zrovna single, potěšte někoho ze svých blízkých nečekaným dárkem na Valentýna. A nebo prostě udělejte radost sobě. 

Máme tipy na dárky, které rozzáří oči každé ženě a vykouzlí úsměv na tváři nejednomu muži.

DÁRKY PRO ŽENY 

Šperkem ženu nezarmoutíš. Pokud chcete sázku na jistotu, neváhejte a sáhněte po šperku Guess. Náušnice, řetízky, náramky i prsteny vyrazí vaší dámě dech. 

A pak je tu nejvěrnější společnice žen. Kabelka. Se stylovou trendy kabelkou nikdy nešlápnete vedle. Každá dívka i žena ji potřebuje každý den a navíc je miluje. A jak říkáme u nás v Differentu - květina vám zvadne, kabelka ne.

 

DÁRKY PRO MUŽE

Dárky pro muže bývají mnohdy tvrdým oříškem. Naším tipem jsou ale rozhodně boxerky světových značek Tommy Hilfiger nebo Calvin Klein. Pánům padnou skvěle a navíc v nich budou i sexy pro své ženy. 

Za zmínku jistě stojí i stylová trička Gap, která jsou na našem eshopu žhavou novinkou. Trička této značky se těší velké oblibě, a tak jistě potěší i vašeho muže. 

PÁR DÁRKŮ PRO PÁRY

Mnoho párů s oblíbilo nákupy stejných kousků oblečení pro oba. Nenechte si ujít párové trenýrky Emes ve valentýnských designech a nebo třeba veselé ponožky Many Mornings s hravými motivy. 

A teď dárek od nás pro vás! 

Právě probíhá slevová valentýsnká akce. Na každý nákup můžete uplatnit slevu 14%! Stačí ke své objednávce zadat kód LOVE14 a uplatnit jej. Tak bude nakupování nejen valentýnských dárků ještě větší radostí. 

tipy na dárky k Valentýnu

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?