Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

V hlavní roli ledvinky!

  25. 04. 2019      Ze světa módy

Symbol 90. let hlásí comeback na módní scénu! Kabelky, crossbody tašky, psaníčka, ba dokonce i batůžky musejí zaplout do pozadí, když přichází na scénu královna módních doplňků - ledvinka

Že se vám to zdá až neuvěřitelné? Retro, které jste chtěli nechat schované na dně skříně? Nenechte se zmást. Na starou ledvinku raději zapomeňte, protože i tento kousek musel projít renovací, než zase přišla jeho chvíle na módním vrcholu. 

Frčí ledvinky zajímavě tvarované, zdobené i minimalistické, které snadno zkombinujete s mnoha outfity a budou vás bavit každý den. 

Nošení kolem boků vás asi napadne jako první, není ale jedinou možností. Nahraďte ledvinkou pásek nebo crossbody tašku, pokud je délka popruhu dostatečná. Můžete si ji připnout v pase přes košili, svetr nebo i kabát. Vzít ji také lze šikmo, přes rameno, na prsa, rázem bude jasné, že jdete s dobou a aktuální trendy vám nejsou cizí. 

 Tommy Hilfiger ledvinka

Kouzlo ledvinek se skrývá v její praktičnosti. Přeci jen do ní schováte všechny nezbytné drobnosti jako klíče, telefon nebo peněženku. Netaháte se s batohem ani si nenamáháte záda kabelkou a vaše ruce zůstávají volné. 

Bude vám věrným doplňkem na výletech, dovolených, festivalech i běžných cestách všedních dnů, například do města na nákupy. Ledvinkám podlehly již i světové celebrity jako Rihanna, Anne Hathaway nebo Kim Kardashian

Věříme tedy, že i vy podlehnete. My, ženy z Differentu, jsme totiž už také ztracené a chceme je všechny!

 

Vyzkoušejte ledvinku značky Desigual - může být elegantní, decentní i tak trochu rebelská. Se zlatým nebo stříbrným kováním a vždy s nastavitelným popruhem, aby využití bylo maximální a hravé.

Desigual ledvinka

Sportovní eleganci nabízíme od značky Tommy Hilfiger! Šustivé textilní provedení se zlatými detaily a dvěma menšími kapsičkami - to zkrátka nemá chybu. A v neposlední řadě nesmí chybět ledvinka nesoucí logo ikony Calvin Klein, i ta rozhodně stojí na pozornost! 

 Calvin Klein ledvinka

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace