Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Under Armour - jak vrstvit oblečení?

  14. 11. 2018      Ze světa módy

Není to tak dávno, co jsme na Different.cz naskladnili novou sportovní a hlavně módní značku Under Armour. Není to tak dávno, co jsme vám o ní podali i základní informace na Different magazínu v článku Under Armour - nová značka na našem eshopu. V tomto článku vám prozradíme, jak kousky Under Armour správně nosit, proč je nosit, a jak je vlastně máte vrstvit. 

Značka Under Armour pro své funkční oblečení používá tři základní technologie, které jsou závislé na počasí.
První je Cold Gear, kterou si oblečete, když je venku zima a můžete chodit běhat nebo provádět jakékoliv zimní sporty i když vám teploměr ukazuje stupně pod nulou.
Druhou je Heat Gear, kterou si oblečete, když je venku horko, perfektně vás ochladí. Logicky.
A konečně třetí je All Seasons Gear, která vás dokonale ochrání právě tehdy, když venku nejsou žádné extrémní projevy počasí. 

under armour


Pokud hodně sportujete, sport vás třeba i živí nebo jste jen na něm ať už z jakéhokoliv důvodu závislí, je třeba vědět, což asi víte, že byste měli volit správné funkční oblečení. Během sportu se tělo zahřívá, poté dochází k procesu automatické termoregulace, což znamená, že se začne pudově ochlazovat a vy se začínáte potit. Potíte se, občas to může i zanechávat pachové stopy. Není tedy dobré volit čistě bavlněné oblečení, které pot jen nasaje, tvoří se na něm nevzhledné koláče a vám to vlastně ani není příjemné. Je třeba volit funkční kousky, které pot od těla odvádí, a zároveň pot vstřebávají a rychle vysychají, zůstávají lehké a příjemné. 

under armour

Jak vrstvit oblečení Under Armour? 

  • První vrstva by měla ideálně přilnout k tělu, říká se jí tzv. druhá kůže. Ta odvádí pot od těla, okamžitě vysychá a zůstává stále lehká. Tělo je tím pádem také suché.
  • Druhá vrstva by vás měla zahřát, což je při sportování důležité, abyste se cítili komfortně, díky tomu, že máte svaly zahřáté.
  • Třetí vrstva by vás měla ochránit od okolních vlivů, třeba při nepříznivém počasí. 

Nechejte se inspirovat naším videem a už se nenechejte odradit od sportu nikým a hlavně ničím. Sportem ku zdraví a štěstí - endorfíny. 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace