DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Ukládání bižuterie aneb jak šperky ozdobí Váš byt

  19. 09. 2013      Ze světa módy

Zná to jistě každá žena- ten pocit, kdy si nutně chcete udělat radost a nemáte zrovna na rozhazování. Malá bižuterní drobnost ještě nikoho nezabila a mnohdy Vám udělá větší radost než drahý zimní kabát. A tak ty krásné cetky hromadíme a hromadíme a nemáme jich nikdy dost!

Stejně jako náš šatník, ani šperkovnice není nafukovací. Přinášíme Vám proto pár tipů, jak bižuterii nejen přehledně, ale také vtipně uložit. Nikoliv na dno skříně, ale přímo v interiéru!

O luxusním zlatém rámu, plném pěkných šperků, sní asi každá žena. Pokud máte ve zdi výklenek a jste dostatečně kreativní, uložte svou bižuterii přímo ve zdi. Dřevěný rám můžete nabarvit podle zbytku interiéru a živý obraz je tu.

luxusní dámská bižuterie Luxusní bižuterie si zaslouží luxusní uložení (Zdroj: google.com)

Rám obrazu, ať už velký, menší, kulatý či hranatý, je vděčným pomocníkem v mnoha interiérech. Motivem obrazu jsou v tomto případě pouze Vaše oblíbené šperky. Stačí si na zadní stěnu rámu připevnit pár malých hřebíčků a šperky na ně pověsit. Každý den tak Váš obraz může vypadat jinak a neomrzí Vás.

šperkovnice Zajímavá šperkovnice, kterou si zvládnete vyrobit sama (zdroj: google.com)

Máte menší rámečky? Nevadí! Každý rám může být v jiném stylu. Inspirujte se např. na fotografii rámečkem se šperky ve středomořském stylu.

ukládání bižuterie Uložte bižuterii do rámečků podle stylu (zdroj: google.com)

Dáváte přednost holým stěnám a minimalistickému stylu? Pak pro Vás bude vhodnější uklidit své šperky pěkně do šatníku. Jistě oceníte praktický oboustranný organizér na ramínku.

jak uložit bižuterii Praktický organizér na šperky (zdroj: google.com)

Posledním a zřejmě nejstylovějším řešením ukládání bižuterie je použití dřevěného boxu a lahví od vína. Zní to legračně, viďte? Ale výsledek je originální :-)

dámská bižuterie Jak stylově uložit bižuterii s pomocí lahve od vína (zdroj: google.com)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace