DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Triko, které si můžete předělat každý den? Ano, Dizzplay!

  16. 07. 2013      Ze světa módy

Asi už jste o tričkách Dizzplay slyšeli, ale spousta lidí stále tápe, jak to vlastně funguje. Občas nám někdo napíše, že by chtěl to a to triko s nápisem svého jména. Ale vždyť to jméno si tam může napsat sám. A druhý den třeba tel. číslo. Nebo přání někomu k narozkám. Nebo jméno týmu, kterému fandí. Nebo, že je s přáteli na dámské jízdě. Nebo, že zapijí svobodu. Nebo... nebo úplně cokoliv. V tom je ta genialita triček Dizzplay!

Moderní suchý zip je tajemstvím změny nápisu. Dizzplay - jedno triko a každý den jiné

Jak to přesně funguje? Každé triko Dizzplay má na přední straně ultrajemný moderní suchý zip, který navenek vypadá jako látka, ale funguje, jako běžné suché zipy. Ke každému suchému zipu ale potřebujeme jeho druhou část s háčky a tou jsou u triček Dizzplay písmena. Tak už tomu rozumíte? Každé písmeno tak můžete jednoduše odlepit a nalepit. Nebo odtrhnout a přilípnout? Jak se tomu vlastně říká u suchého zipu? :)

Suchý zip je tajemstvím změny nápisu. Suchý zip je tajemstvím změny nápisu.

Díky modernímu suchému zipu a balíčku písmen (některá jsou v balíčku i 4X - třeba A, E atd.) už nemusíte řešit potisky. Složíte si vlastní nápad za pár vteřin.

Písmena a Symboly Dizzplay obsahují širokou škálu. Písmena a Symboly Dizzplay obsahují širokou škálu.

Nejedná se ale jen o produkt, s kterým se dá užít spoustu legrace a pobavit své okolí. Je to zároveň i velmi zajímavý, neokoukaný a silný obchodní a reklamní nástroj. Můžete s ním velmi jednoduše zaujmout a propagovat svoje výrobky, služby, akce atd.

Barman s trikem Dizzplay a akčním koktejlem. Dali byste si Mojito?:) Barman s trikem Dizzplay a akčním koktejlem. Dali byste si Mojito?:)

Příklady životních situací, kde se Dizzplay ideálně hodí, nádherně popisuje příběh Marka a Nikol. Od seznámení až po rodinu. Mrkněte a možná budete mít husí kůži jako my : https://dizzplay.com/cs/dizzplay-pribeh :)

Tričko Dizzplay můžete využít např. pro žádost o ruku :) Tričko Dizzplay můžete využít např. pro žádost o ruku :)

Díky speciální nabídce je teď cena za tričko a balení písmen nebo symbolů opravdu dostupná. Teď už není na co čekat, jelikož se hned můžete stát sami navrháři svého trika :) Vaši přátelé otevřou údivem pusu a zavřou ji, až odejdete z místnosti ;)

Dizzplay triko a písmena - akční nabídka Dizzplay triko a písmena - akční nabídka

Dizzplay trička Dizzplay trička

Více informací najdete na oficiálních stránkách projektu : www.dizzplay.com 

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace