DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Trendy podzim 2013: TOP 10 trendů z přehlídkových mol

  22. 08. 2013      Ze světa módy

Protože už máme téměř po letních výprodejích, parna už také ustoupila a blíží se nám konec prázdnin, je čas se pomalu poohlížet, co se bude nosit na podzim.

Podzimní barvy 2013 budou hlavně tyto. Podzimní barvy 2013 budou hlavně tyto.

Podzimní móda 2013 je plná extrémů. New York Fashion Week Fall 2013 se nesl v elegantním stylu, nejlepší trendy vyplynuly z cest do přírody, jsou inspirovány hnutím Green piece a je v nich kladen důraz na ženskou roli. S kostýmy přišly na mola například značky jako Prada, Dolce & Gabbana a Christian Dior. Návrat sukně byl zaznamenán snad téměř v každé kolekci od Hermes Chanel.

My Vám přinášíme TOP 10 trendů z New York Fashion Week pro podzimní sezónu:

1. Černobílá

Tato kombinace je sázkou na jistotu každoročně, na molech však byla  inspirovaná grunge a punkem.

Fall-Fashion-2013-Trend-Black-and-White1

2. Kabáty

Letošním mottem bylo: "Čím větší, tím lepší". Ať už dáváte přednost kůži, vlně nebo kožešině, tak kvůli klesajícím teplotám Vám v šatníku velký kabát s více vrstvami nesmí chybět!

Fall-Fashion-2013-Trend-Coat1 (1)

3. Růžová

S nižšími teplotami přichází i studenější paleta barev v našich šatnících, jsme nuceni vyměňovat neony za tmavší tlumenější odstíny. Primárními tóny tak bývají odstíny šedé. Zatímco někteří návrháři dali přednost kombinování odstínů pudrové, další své modelky oblékli od hlavy až k patě ve "žvýkačkovém" odstínu.

Fall-Fashion-2013-Trend-Pink1

4. Plédy

Na molech byla vidět silná přítomnost plédů a tradičního potisku. Ačkoliv plédy slaví přes sto let, tak nové designerské styly, střihy a kreativní využití tisku z něj udělají úplně nový módní výstřelek. Stella McCartney například čerpala inspiraci z klasického britského pánského oblečení s červenou a zelenou kostkou. Úzký proužek byl zase zastoupen Marcem Jacobsem.

Fall-Fashion-2013-Trend-Plaid1

FALL13-Trends-painted-plaids

5. Šedá

Vzhledem k tomu, že roční období se začíná měnit, tak je čas říct sbohem jasnému letnímu šatníku. Začínají si tedy drát cestu tlumené neutrální barvy, šedá je jednou z nich.

fall-winter-2014-trend-review-grey

6. Riot girl

Na scénu letos přichází i móda temných umění, motorkářů a punk rockerů. Hlavní rolí budou cvoky, zipy, a kůže.

Fall-Fashion-2013-Trend-Riot-Girl1

7. Kostýmy a sukně

Určujícím prvkem v šatníku žen v západním světě je sukně. Pro letošní sezónu budou "number one" sukňové kostýmy  ve svěžím a jednoduchém stylu.

Fall-Fashion-2013-Trend-Skirt-Suit1

8. Boudoir styl

Kožešinové šály, špagetová ramínka, kožešiny, to je prostě glam styl, který ani letos nesmí chybět.

Fall-Fashion-2013-Trend-Boudoir1

9. Potisky

Podzim se loučí s tradičními pruhy a konvenčními vzory, v nadcházející sezóně se objevují hlavně hlavy, otisky prstů, květinové vzory a maskáč.

Fall-Fashion-2013-Trend-Print1

10. Doplňky

Když přijde řada na doplňky, tak letos na podzim rozhodně méně znamená více, extravagance ale přesto zůstává na pořadu dne. Doplňky jsou velké, odvážné a na výsluní se vrátil například motiv kříže.

Fall-Fashion-2013-Trend-Accessories1

 

A náš tip? Jedním z podzimních hitů je například náhrdelník Desigual Carry v super podzimních barvách. A náš tip? Jedním z podzimních hitů je například náhrdelník Desigual Carry v super podzimních barvách.

 

 

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace