DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Továrna na boty snů aneb jak se vyrábějí plastové boty Melissa

  12. 06. 2017      Ze světa módy

Boty brazilské značky Melissa všichni už dobře znáte. Melissky milujeme, Melissky nosíme, jak se ale vyrábějí, to si pravděpodobně představit neumíme. A tak jsme se rozhodli po takových informacích zapátrat a předat vám je v tomto článku. Pohodlně se usaďte a pozorně čtěte. Boty Melissa

Za značkou Melissa nestojí pouze design, móda a umění, ale především lidé. Lidé stojí za každou vyrobenou botou. Přikládají ruce k dílu - procesu, který je základem veškerého úspěchu této fenomenální značky. Při představení kolekce jaro/léto 2018 se Melissa rozhodla představit tyto lidi světu, zároveň nám dává nahlédnout do jejich světa výroby těch nejvoňavějších, plastových kousků. Dveře své továrny, otevřela značka v rámci módní přehlídky nejen pro tisk, ale i pro jejich celý tým, fanoušky a nejen to, nyní i vy máte možnost nahlédnout do jejich výrobního procesu. 

Hlavními ingrediencemi voňavých plastových bot Melissa jsou plastové barvené granuláty a specifická vůně. Vůně je uchovávaná v drahé lahvi, jako parfém. Vůni Melissa do svých bot přidává z toho důvodu, že každému, kdo boty nosí, mohou připomínat konkrétní okamžiky a události, které v životě prožil. Ať už je to nějaká situace nebo třeba bývalá láska. 

Výroba bot prochází mnoho fází, než se dostanou k našim nohám. A každý kus je vyráběn s obrovskou péčí. Za našimi botami jsou živé ruce - nebo lepší, sny. Pro výrobce je důležitý každý detail, každý kus je ručně zkontrolován, pod pečlivým dohledem celého týmu. A tak už víte, že jsou Melissky, prostě nej! <3

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace