Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Totální výprodej šperků Ops! Objects

  31. 05. 2017      Ze světa módy

Italská značka Ops! Objects představuje luxusní nadčasové šperky, vyráběné ze speciální silikonového materiálu, z galvanizované oceli a kamínků Swarovski. Náramky, náhrdelníky, náušnice nebo hodinky, kterým se dají libovolně měnit pásky. Náramky mají nastavitelné zapínání a všelijaké tvary. A protože potřebujeme uvolnit sklady, máme pro Vás MEGA VÝPRODEJ aktuální kolekce. 

Náramky Ops! Objects jsou nutností každé šperkovnice, zvlášť na léto. Oživíte jimi svůj outfit a nemusíte v rámci doplňků vymýšlet žádné složitosti. K náramkům snadno sladíte i náhrdelník Ops! Objects ve stejném nebo v podobném designu a komplet podtrhnete samozřejmě náušnicemi Ops! Objects, které vás rozzáří. 

Velkou vychytávkou jsou bezesporu hodinky Ops! Objects Posh, které mají vyměnitelné pásky, a tak je můžete ladit k různě barevným outfitům. Hodinky jsou příjemné na ruce a mají univerzální a velmi přehledné ciferníky. Zkrátka a dobře šperky od této značky jsou vychytané, slušivé a rozhodně by ve vašem módním světě neměly chybět. 

šperky Ops! Objects

náramek Ops! Objects

náhrdelník Ops! Objects

Inspirujte se naším videem na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace