DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Topmodelka Adriana Lima na přehlídce Desigual

  10. 07. 2013      Ze světa módy

V úterý 9.7. byla ve španělské Barceloně představena světu kolekce Desigual Jaro/Léto 2014. Největším tahákem této módní akce byla nádherná světová topmodelka Adriana Lima.

"Jsem na druhém konci světa, ale cítím se tu jako doma. Zamilovala jsem si pobyt v Barceloně... " napsala tato 32 letá brazilská kráska na svůj Twitter.

Adriana Lima pro Desigual Adriana Lima pro Desigual

Adriana Lima a ředitel značky Desigual Adriana Lima a ředitel značky Desigual Manel Jadraque

Kolekce Desigual Jaro/Léto 2014 byla představena na nádherném obdélníkovém mole, čili modelky alespoň nechodily jen rovně dopředu a dozadu, ale vyzkoušely si také, zda boty na podpatku od Desigualu umí zatáčet :) Můžeme potvrdit, že umí.

Přehlídka Desigual SS14 Přehlídka Desigual SS14

Adriana Lima nese šaty značky Desigual Adriana Lima nese šaty značky Desigual

Jaká to bude kolekce?

Celá kolekce s názvem FOR EVERYBODY ("pro každého") je dle slov vedení značky Desigual inspirována plážemi, Californií v 70. letech a prvky Brazílie. Mix, který je na letní kolekci geniální. Desigual kolekci znovu rozdělil do 3 částí:

Sex - Nejsvůdnějsí část kolekce, která obsahuje hodně kousků v černé barvě. V této části jsou používány flitry a korálky v luxusním sexy nádechu.

Fun - Část kolekce, která je přímým napojením na původní DNA značky Desigual v jejích počátcích. Barvy, zvířecí motivy, barokní prvky, velké květiny, které nelze okem přehlédnout a další designy tak typické pro oblečení Desigual.

Love - Romantická část kolekce s nádechem hippie plným květin. Květinové vzory ve všech variantách jsou luxusně propojeny s pruhy. Např. Desigual šaty s námořnickými pruhy se návrháři nebáli kombinovat s motivem sedmikrásky a šaty vypadají opravdu úchvatně!

Desigual_004 Adriana Lima v kolekci Desigual - hezká, co? :)

Desigual_003 Adriana Lima a šaty Desigual

Myslíme, že se již teď na příští jaro a léto můžeme opravdu těšit ;)

Kdo je Adriana Lima?

Adriana Lima celým jménem: Adriana Francesca Lima byla objevena při nakupování v nákupním středisku ve věku 13 let. Úspěch slavila již v 15 letech.

Krátce poté se přesunula do New Yorku, kde podepsala smlouvu s Elite Model Management. Její brzká kariéra odstartovala v mezinárodních vydáních Vogue a Marie Claire v roce 1997 / 1998, práci pro Christian Lacroix, Valentino apod. Po první velké kampani, pro Anna Molinari, byla Adriana Lima zahrnuta nabídkami a během pár měsíců se dostala do elitního klubu nejžádanějších modelek na světě. Hojně se věnuje i charitě a podporuje nejrůznější světové nadace.

Adriana Lima Adriana Lima

Její kampaně : Armani, BCBG, Bebe, Blumarine, BMW, Emporio Armani, Forum, French Connection, Gai Mattiolo, Gasoline, George Rech, Giorgio Armani 'Emporio Armani White' fragrance, Guess Jeans, La Perla, Maybelline, Mossimo, Swatch 'Skin' watches, TIM, Vassarette, Victoria's Secret, Victoria's Secret 'So in Love' fragarnce, XOXO atd.

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace