DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

TOP 5 VĚCÍ O BRAZILSKÉ ZNAČCE IPANEMA

  09. 08. 2019      Different TV CZ / SK

 

DÁMSKÉ BOTY IPANEMA

Nevyřešené záhady či nezodpovězené otázky provází lidstvo již od nepaměti.. Některé z nich se povedou vysvětlit, ale řada z nich zůstane nevyřešena. Avšak pozor! Tajný tým Different z oddělení záhad si jednu takovou otázku vybral a následně vyřešil. Ale nebojte, o nic strašidelného nebo jinak lekácího se nejedná. Dnes jsme si pro vás připravili díl DifferentTV o krásné, brazilské značce Ipanema. Takže se opravdu ničeho nemusíte bát. Snad jen možná… No zkrátka, že se jen malinko zamilujete.

Značka Ipanema již neodmyslytelně patří do portfolia značky na Different.cz. Našla si místo u mnohých z vás a to nás velice těší. Z tohoto důvodu jsme vám značku Ipanema chtěli představit o něco více, než jako brazilskou značku.

Ipanema vznikla v roce 2001 v Brazílii. Konkrétně v karnevalovém městě…. Rio de Janeiro. Boty Ipanema v daném roce a v tomto městě začala vyrábět společnost Grendene, která mimo jiné vyrábí také další vaši oblíbenou značku Melissa či Zaxy.

Ipanema nejsou ale jen tak obyčejné žabky a pantofle. Boty Ipanema v sobě ukrývají něco vyjímečného. Něco, co obdivuje a zná celý svět. To něco najdete právě již v zmíněném Riu. A co že to tak může být? Na to už se musíte podívat v našem dalším díle.

IPANEMA

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace