Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

TOP 3 VONNÉ SVÍČKY

  06. 01. 2020      Different TV CZ / SK

 

K tomu, aby nastala pravá nefalšovaná zima, chybí už jen a jen sníh! Ještě, že alespoň mrzne a my můžeme odstartovat zimní období naplno. Můžeme si užívat ty dny, kdy je nám nejlépe pod peřinou. V teple domova, s dobrou knížkou, horkým čajem a nejen tím. Dokonalosti dosáhneme tehdy, když si zapálíme ještě naší oblíbenou svíčku. Mmm!

Jestli patříte mezi naše pravidelné čtenáře a sledovatele, určitě víte, že na Different.cz najdete kromě krásných módních kousků i vonné svíčky. K vašim oblíbeným patří svíčky Yankee Candle a svíčky WoodWick s dřevěným knotem. Obě tyto značky jsme si zamilovali my i vy. A víme proč!

Yankee Candle jsou krásně barevné. Mají nespočet variant vůní i typů. Svíčky WoodWick vás naopak uchvátí svým dřevěným knotem, který má efekt praskajícího dřeva.

Vůní a různých variant máme na webu opravdu spousty.. Záleží už jen a pouze na vás, jakou si vyberete. Abychom vám s tím ale dokázali pomoci, rozhodli jsme se natočit dnešní, tak trochu osobnější video. Naše stylistka Simona se rozhodla, že vám představí svůj TOP 3 výběr svíček. Popíše vám je a řekne, jak na ní působí a všechno kolem.

A teď už je to opravdu jen a jen na vás. Tak mějte krásný provoněný leden 2020!

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace