Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Toms - nová kolekce jaro/léto 2017

  08. 03. 2017      Ze světa módy

Značka Toms je považována za jednu z nejvíce inspirativních značek tohoto století. Toms totiž představuje projekt One for One, což znamená, že za prodej značkového produktu profitují třetí země. A tak lze říci, že nejen pro její dokonalé a jedinečné produkty, vyráběné s láskou si Toms zamilovali lidé po celém světě. 

Láska. To je to správné slovo, které módní značku Toms vystihuje. Produkty jsou totiž vyráběné s láskou a s nejlepším vědomím a svědomím pomoci druhým. Pod značkou Toms si většina z vás vybaví atypické espadrilky a jiné boty, nicméně tato značka vyrábí například brýle a po celém světě jsou otevřené také kavárny. Při prodeji jednoho páru bot, dostane další pár zdarma někdo, kdo jej potřebuje. Za prodej brýlí, může někdo podstoupit oční operaci. A při prodeji určitého množství kávy, daruje společnost barely vody zemím, které trpí jejím nedostatkem. 

Zkrátka a dobře Toms je prostě skvělý projekt, a proto jsme tuto značku zařadili do našeho different portfolia už dávno. Tomsky milujeme, Tomsky nosíme a protože se blíží jaro, už vám můžeme prozradit novinky z kolekce bot Toms pro jaro/léto 2017. 

Toms

Espadrilky

Novinkou jsou bezpochyby vychytanější espadrilky Deconstructed Alpargatas, které jsou vyrobené z měkkého semiše nebo plátna, jsou lehké a uvolněné, skvěle padnou a mají zcela nový vzhled. S těmito kousky vytvoříte zcela přirozený look.boty Toms

Nová kolekce hraje jemnými barvami - pudrová, krémová, smetanová a béžová. Zkrátka jen takové odstíny, které vám přivodí jemnou jarní atmosféru. V nové kolekci, ale nebudou chybět ani odvážnější a vzorované kousky v podobě ikonických Alpargatas.

boty Toms

Další novinkou jsou také espadrilky Toms na platformě, tedy opět se vracíme zpátky v čase, podobně jako u značky Melissa, a to do 90. let. 

Sandály

Nová sezóna se skutečně ponese s lehkostí, důkazem jsou oblíbené sandály Lexie s indiánskými motivy nebo vychytanější sandály na platformě, vyrobené z velmi lehkého a pohodlného materiálu. 

boty Toms

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace