Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Tipy na dárky pro muže

  05. 12. 2018      Ze světa módy

Vánoce jsou tady už za necelý měsíc a vy pořád ještě nemáte nakoupené dárky pro své milované? Nevadí, u nás můžete nakupovat tady a teď a navíc pohodlně, takže není kam spěchat. A navíc vám s tím tak trochu poradíme. Nechceme totiž, abyste se stresovali, když jsou Vánoce hlavně o klidu a pohodě. A tak pro vás máme několik tipů na dárky. V předchozím článku jsme vás inspirovali s tipy na dárky pro ženy, tento článek věnujeme mužům. Pojďme se podívat na to, co si pro nás letošní Ježíšek přichystal. 

Pro partnera

Chcete udělat partnerovi radost pod stromečkem? Darujte mu ponožky v tvrdé krabičce. Až mu podáte do ruky zabalený dárek nebude absolutně tušit, co jste si na něj vymyslely a koneckonců, až ho vybalí bude mít radost. Ponožky se zkrátka vždycky hodí, zvlášť když je pračka tak často žere. A ponožky od značky Happy Socks jednoznačně ocení. Každopádně má-li váš milý rád stylové kousky, pak rozhodně nešlápnete vedle s originální čepicí Calvin Klein nebo třeba praktickou pánskou taškou Tommy Hilfiger. Udělejte si společnou radost pod stromečkem a pořiďte partnerovi i sobě krásné trenky, ponožky nebo domácí pantofle ve stejném designu od značky Slippsy.

Happy Socks

Pro tatínka

Je váš tatínek pořád ve formě? Sportuje rád a často? Pak mu pořiďte pod stromeček funkční pánské tričko Under Armour a věřte, že to náležitě ocení. Sportovci totiž moc dobře vědí, že kvalitní funkční oblečení je na prvním místě. 

Under Armour

Pro dědečka

Udělejte dědečkovi radost fešáckou šálou Tommy Hilfiger. Pokaždé když ji obleče, si na vás vzpomene, šála ho nenechá prochladnout a navíc mu bude náležitě slušet. K šále můžete vybrat ještě navíc příjemnou pánskou vůni v podobě svíčky Yankee Candle, díky které na vás bude myslet nejen v zimě, ale pokaždé, když si ji zapálí. 

Tommy Hilfiger

Pro syna

Pořiďte svému malému modelovi originální chlapecké tričko Desigual třeba s motivem Star Wars, uvidíte, že i měkký dárek bude pro něj mít obrovskou hodnotu. Vybírat ale můžete něco na nožky. Co takhle oblíbené boty Crocs, které využije v zimě v létě, doma, na zahradě, nebo ve škole. 

Crocs

Pro kamaráda

Příteli uděláte radost ponožkami, na to vemte jed. Je to vděčný, cenově dostupný a vtipný dárek. Ponožky prostě nikdo neodmítne a my pro vás máme opravdu velký výběr z nových značek Xpooos, Tommy Hilfiger nebo Calvin Klein. A nebo mu pořiďte originální set ponožek, trenek a domácích pantoflů od značky Slippsy

Slippsy

Více inspirace najdete v našem videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace