Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Tipy na dárek k Valentýnu

  09. 02. 2016      Ze světa módy

Valentýn je svátek, při kterém si lidé mají dokazovat svou lásku. A i když jsme zastánci toho, že láska se má dokazovat každý den, máme tento svátek rádi. Nejen, že máte důvod připravit romantické překvapení pro svou milovanou polovičku, ale také můžete na chvíli zastavit čas a uvědomit si, jak je pro vás ten druhý důležitý.

Dokázat to můžete například dárkem vybraným na míru vaší lásce. A proto jsme tu my :) Připravili jsme pro vás pár malých tipů, jakým dárkem můžete udělat radost a jaký dárek se nejvíce hodí právě na Valentýna. Nebojte se, na první pohled otřepaně vypadajících srdíček – ty přece tento svátek vyjadřují. A pokud zvolíte správný dárek, srdíčka už ho jen zařadí do kategorie „dárek k Valentýnu“.

Jaký dárek k Valentýnu je nejlepším dárkem pro ženu? Každý žena přece nejvíce ocení kabelku! Proto můžete vybrat tu nejvíce se hodící k vaší milované, a nebo si nechte poradit od nás. My jsme totiž připravili valentýnskou akci, kde máte 10% slevu na vše se srdíčkem. Co takhle malou crossbody s krásným motivem, na kterém nechybí srdce?

kabelka Desigual

Valentýnský motiv najdete třeba i na svetru nebo tílku od značky Desigual. Tato španělská značka je známá právě srdcovými (i jinými) vzory, a tak ji můžete využít na valentýnský den. I zde platí – nemusíte nutně vybírat zamilované motivy, podívejte se i po jiném oblečení Desigual – ženě udělá radost cokoliv.

tílko Desigual

Další velkou láskou žen jsou boty. A pokud chcete najít nápaditý a originální dárek, boty Melissa jsou to pravé. Plastové boty se zapuštěnou voňavou esencí, navíc se zajímavým designem, se budou perfektně hodit na jaro a léto. Pokud nevyberete žádné z bot Melissa, určitě vyberete z bot Mel.

boty Melissa

Jestliže se bojíte, že netrefíte velikost a raději byste vybírali z ne tolik konkrétních dárků, pak máme přímo pro vás značky Santoro a Disaster. Tyto značky nabízí nespočet kosmetických tašek, malých kabelek, stylových peněženek a mnoho dalšího.

A samozřejmě nezapomínáme ani na tipy pro vás, milé dámy :) Vybrat ten správný dárek pro muže je někdy opravdu složitá věc. Muži, kteří řeší jak vypadají na veřejnosti, jsou většinou velmi nároční a hlavně jsou nároční na věci, co opravdu chtějí. I tak ale věřte, že svého milovaného dokážete překvapit. Buďte different..

Pro muže můžete vybrat originální boty. Jako perfektní dárek doporučujeme nestárnoucí klasiku jménem Converse a nebo naší novinku – Inkkas. O botách Inkkas, které jsou známé svým atypickým motivem, si můžete přečíst v našem Different magazínu. Tyto boty totiž plní větší úlohu, než je zkrášlování outfitu.

Dalším originálním kouskem, který můžete využít jako dárek pro muže k Valentýnu, je spodní prádlo. A ne ledajaké. Značka Happy Socks připravila nádherné barvy ponožek i spodního prádla. A pokud nevyberete z nich a přece jen je vaše drahá polovička na tu klasiku, rozhodně vyberete z tradičního spodního prádla značky Calvin Klein.

ponožky Happy Socks

Věříme, že jsme vás dostatečně inspirovali. Teď už je to jen na vás ;) Tak krásný den zamilovaných všem!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace