Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Tip na outfit no.8

  26. 09. 2017      Tipy na Outfit

A máme tu další díl s tipem na outfit. Tentokrát jsme se zaměřili na volnočasové aktivity, jako jsou procházky, výlety, cestování, minigolf, víkend off a jiné. A proto jsme vybrali velmi stylový a hlavně naprosto pohodlný outfit od značky Deha. 

Módní značka Deha je italská značka, která představuje kousky naprosto vychytané, kvalitně zpracované, stylové, originální, nadčasové a hlavně neskutečně pohodlné. Těch přívlastků je hodně, ale jsou oprávněné. Deha se totiž nechala inspirovat místními tanečnicemi, a tak si můžete představit opravdu zajímavé střihy, netradiční kombinace materiálů a hlavně kousky, které si může dovolit snad každá žena bez rozdílu věku i postavy. 

Zvolili jsme tedy tuto stylovou mikinu Deha v antracitové barvě a zlatými, metalickými prvky. Mikina má unikátní, transparentní vsadku na zádech. Střihově má delší záda a atypicky tvarovaný límec. Mikinu jsme doplnili tepláky ve stejném designu. Obojí je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, a tak se vám tato investice opravdu vyplatí. Celý outfit, jsme doplnili kousky od španělské značky Desigual. Například stylovým koženkovým batůžkem v černé barvě, rovněž se zlatými, metalickými prvky. 

Jižanské národy totiž vědí, jak spojit kvalitu, styl a komfort, a tak jsme se nebáli obě značky sladit dohromady a výsledek posuďte sami. 

 

mikina Deha

tepláky Deha

černý batoh Desigual

Kam v tomto outfitu vyrazit? Nechejte se inspirovat třeba naším videem! 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace