DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Tip na outfit no.11

  24. 10. 2017      Tipy na Outfit

Chystáte se na důležitou schůzku nebo na první rande a už zase nemáte co na sebe, i když vaše skříň praská ve švech? Nebojte, máme pro vás pochopení a navíc skvělý tip na outfit! Ať už se chystáte na jakoukoliv, pro vás důležitou schůzku, měly byste vědět, milé dámy, že šaty dělaj člověka, a to doslova, a také, že muži na ženách milují šaty a vlastně i ženy šaty milují. Čili náš tip na outfit bude tentokrát o šatech. A o značce Desigual. Pojďme se na něj podívat. 

Nebudou to ale obyčejné šaty, budou ,,začarované", a to kouzelnou hůlkou pana Desiguala. Simsalabim, představujeme vám dokonalý, do detailu propracovaný a maximálně sladěný outfit. Tyto dámské šaty Desigual totiž perfektně ladí k této multifunkční kabelce Desigual, a to se vyplatí. 

Protože, pokud si pořídíte tuto kabelku, dostanete druhou zdarma! Pozor, myšleno obrazně. Kabelka je totiž multifunkční, což znamená, že místo jedné kabelky máte vlastně kabelky dvě, a to se vyplatí. Stačí pouze otočit z jedné strany na druhou a máte jiný motiv, a přes to stejný design. Oba motivy se k šatům skvěle hodí, jeden je světlý, druhý tmavý. Kabelka má totiž z každé strany funkční klopu, pod kterou se nachází stejný prostor. Kabelku můžete nosit jako psaníčko, ale po připnutí nastavitelné šle jako crossbody. 

No a šaty? Ty nemají chybu. Jsou vyrobené ze silného a velmi kvalitního materiálu, čili větší bříško i zadeček stáhnou, rukávy jsou tříčtvrteční a záda vykrojená. Podtrženo sečteno. Podtrhnou přednosti, skryjí nedostatky a může si je dovolit každá slečna, dáma i paní, bez rozdílu věku i postavení. 

 desigual multifunkční kabelka

A pokud nevíte coby, nechejte se inspirovat naším videem.

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace