Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Tenisky Desigual

  31. 03. 2015      Different TV CZ / SK

V 58. dílu DifferentTV.cz se díváme na zoubek teniskám značky Desigual. Nudné, ohrané boty bez jediného nápadu už vašemu botníku nesluší, a tak by bylo fajn se porozhlédnout po originálních botách. Máme je pro vás ;)

Tenisky Desigual jsou to, co hledáte. Jsou vyrobeny přímo ve Španělsku, a tak kvalita těchto tenisek může být přímo Desigualem hlídána o mnoho více, než kdyby je vyráběli v Asii. Španělská obuvnická výroba je celosvětově známá, jelikož boty z této země byly vždy zajímavé a vždy velmi kvalitní.

Jako Německo je známé pro svá auta, tak Španělsko pro výrobu bot. Tenisky od Desigualu jsou v této kolekci v mnoha barevných variantách. Třeba ty ve zlato-béžové kombinaci jsou prostě super. Váš outfit do těchto barev vyladíte přesně těmito botami Desigual;)

Oblíbili jste si také hned od počátečního letošního umístění bot do kategorie BOTY DESIGUAL na Different.cz ty v červenobarevné kombinaci. Hlavně ty bez tkaniček jsou váš největší hit, který jste zatím svým nakupováním zvolily.

Děkujeme vám za to a již máme doobjednané všechny chybějící velikosti, čili pokud nemůžete svou velikost tenisek najít, tak vězte, že se brzy objeví ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace