Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Supermodelka, kterou ve škole šikanovali za její vzhled

  10. 12. 2014      Ze světa módy

Supermodelka s flekatým tělem a obličejem. To je dvacetiletá Chantelle Brown-Young. Skoro celý život budila svý vzheledem pozornost okolí. Bohužel ne tu pozitivní. Její okolí se jí smálo a ušklebovalo kvůli její nemoci.

Chantelle Brown-Young Chantelle Brown-Young

Když Chantelle byly 4 roky, tak se u ní projevila velmi nepříjemná nemoc zvaná vitiligo. Tato nemoc se vyznačuje tím, že se po celém těle ztrácí kožní pigment. Po těle tmavé Chantelle se tedy začaly tvořit bílé skvrny, které byly velmi viditelné.

Nemoc vitiligo není nakažlivá žádným způsobem, ale přesto lidé v okolí lidí s touto nemocí se vždy chovají ve stylu "dám si raději pozor". A s tím se Chantelle potýkala celé dětství a mládí. Děti ve škole ji dokonce šikanovali, jelikož vždy poutala pozornost a byla tak ideálním cílem.

Chantelle pro Desigual Chantelle proo Desigual

Když Chantelle Brown-Young bylo 16 let, tak si jí všimnul známý fotograf z Toronta a rozhodl se jejího zajímavého vzhledu využít a pokusit se jí pomoci do světa moelingu. Nafotili první fotografie, které Chantelle začala sdílet jen na svůj Instagram.

Už toto stačilo a zájem lidí začal být opravdu obrovský. Její profil se šířil jako lavina a když už se někomu Chantelle nelíbila, tak si ji určitě alespoň zapamatoval.

V roce 2014 došlo k nejzásadnějšímu zlomu, který z ní udělal opravdovou světovou supermodelku. Zůčastnila se totiž soutěže American Next Topmodel, kam Chantelle pozvala sama Tyra Banks. Tuto reality show, která je v USA velmi populární, sice nevyhrála, ale celý svět si jí díky tomu mohl všimnout.

Chantelle - Modelka s fleky Chantelle - Modelka s fleky

Pro mnoho světových značek je tato supermodelka přesně tou osobou, na které lze ukázat, že jsou krásní i lidé, kteří mají na sobě něco, co trochu vybočuje z pomyslného "ideálu krásy".

Chantelle ihned začaly chodit nabídky od světových značek. Tou nejhlavnější je značka DESIGUAL, která ze Chantelle udělala jednu z hlavních tváří své kolekce Podzim/Zima 14. Puntíkatá část kolekce Desigual byla pro ni přímo vytvořena. A musíme uznat, že fotky s touto krásnou ženou jsou opravdu úchvatné a mají ten správný náboj.

Chantelle - Modelka s fleky Chantelle - Modelka s fleky

V Desigualu moc dobře věděli, že minimálně dojde k tomu, že si jí lidé budou všímat a řešit ji. A to je to hlavní. Desigual a Chantelle Brown-Young jsou teď velmi propojené subjekty a myslíme, že i do dalších kolekcí s ní ve vedení Desigualu počítají. Ale nechme se překvapit...

Chantelle je prostě different. A takoví lidé nikdy nezapadnou v davu. Vždy budou táhnout svět kupředu. A o tom to je. Buďte i Vy different ;)

Puntíkatá kolekce této supermodelky pro značku Desigual Puntíkatá kolekce této supermodelky pro značku Desigual

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace