DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Srpen - čas svatebních outfitů

  28. 08. 2017      Ze světa módy

Všimli jste si, že nejvíce svateb je každý rok v srpnu? Proč tomu asi tak je? Protože je to 8. měsíc a magická sedmička se považuje za nerelevantní? Nebo proto, že je srpen měsícem znamení krále zvířat, který symbolizuje sílu a ochránce své smečky? Že je v srpnu většinou každý víkend ideální počasí? Nebo prostě proto, že se chce?

Ať už je to jakkoliv, je to jedno, srpen se totiž blíží ke zdárnému konci, a pokud jste ani na jedné svatbě nebyli, zveme vás na ni právě teď, a to konkrétně do jejího zákulisí. Pojďme se podívat zpátky do minulosti na to, co se letos na srpnových svatbách nosilo. 

V poslední době svatebčané nosí tématicky barevné outfity. Což znamená, že si snoubenci vyberou barvu a svatebčané se ,,vystylují" podle zadání. Není to však pravidlem. My pro vás máme tip na svatební outfit v nenáročném barevném stylu, a to v podobě decentních, krajkovaných šatů Desigual s barevnými prvky. Šaty jsme doplnili lesklými boty na klínku Melissa, originálním psaníčkem od Calvina Kleina a nadčasovými šperky Ops! Objects. Je skvělé, že pokud zvolíte tento outfit, neuděláte chybu, neboť jej můžete využít na mnoho jiných příležitostí. 

Dalším tipem na svatební outfit je tato svěží kombinace v barevných odstínech. Šaty Desigual v kombinaci s balerínami Melissa a šperky Desigual v univerzálních barvách, které k sobě perfektně ladí. 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace