Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Sportovní kolekce Desigual 2014 - 27.díl - DifferentTV.cz

  23. 06. 2014      Different TV CZ / SK

Největší novinka letošního roku u značky Desigual je jeho nová sportovní kolekce. Široká škála sportovních produktů, ve kterých Vás ani ve fitku nebo při běhu nikdo nepřehlédne, je vyrobena ve spolupráci se světovými sportovními továrnami. Kvalita je prvotřídní a Desigual se plně chystá tímto vstoupit do sportovního odvětví.

Výborná je např. kolekce bot. Jsou tu sportovní boty Desigual na běh, tanec a jiné indoor aktivity. Ve fitku na pásu s botami Desigual uděláte i trochu parády ;) Desigual nabízí také sportovní kraťásky, trička, sukně, mikiny, bundy, legíny a daší sportovní kousky.

Sportovní kolekce Desigual se dá samozřejmě ladit. Kraťásky a tričko si tak můžete sladit ve stejném designu. To samé platí i u dalších kousků.

 

Další informace o sportovní kolekci si můžete přečíst v našem magazínu: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/nova-sportovni-kolekce-desigual-jen-u-nas-na-differentfashion-cz/

 

Sportovní kolekci Desigual můžete exkluzivně v ČR nakupovat zde: http://www.differentfashion.cz/cs/113-desigual-sportovni

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace